Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Felietony

Michał Michałowski: Nie ufam ludziom, którzy nie popełniają błędów!

Notuję wszystko. Raczej oldschoolowo. Nie ufam swojej pamięci, bo zawiodła mnie już niejednokrotnie. Notesy z poprzednich lat walają się po mieszkaniu. Otwieram ten z 2015 roku. Strona tytułowa wita mnie wielkim napisem: „2015. MAKE MISTAKES!“.
18 lut 2019
 
średnia ocen:
5.0

Tomasz Mlącki: Krajobraz po COP-ie

Katowice odetchnęły. Smogiem, jak co dzień, i z ulgą, bo szczyt klimatyczny mają za sobą. Mógłbym tu pisać w detalach o kolejnej świetnie przeprowadzonej przez polski przemysł spotkań imprezie, muszę się jednak pochylić nad esencją owego zgromadzenia.
17 lut 2019
 
średnia ocen:
5.0

Agata Kondracka-Drążkowska: Co tak naprawdę jest ważne w incentive travel?

Dużo się mówi o trendach – a mniej o rzeczach ważnych. Dlatego ja dzisiaj opowiem o tym, co dla mnie najważniejsze w branży incentive. Podróże motywacyjne ewaluują. Uczymy się od siebie nawzajem, od klientów, od całej branży.
10 lut 2019
 
średnia ocen:
4.6

Tomasz Mlącki: Lot Of Trouble

Najtrudniej jest mi zaakceptować fakt, że na pokładach za nasze bezpieczeństwo odpowiadają ludzie niemający prawa do urlopu, zwolnienia, a pracujący w permanentnej niepewności jutra... Sytuację w PLL Lot komentuje Tomasz Mlącki.
07 gru 2018
 
średnia ocen:
3.0

Michał Michałowski: Dlaczego tracimy Klientów?

Mogłoby się wydawać, że tracimy Klientów, bo podwyższamy ceny. Nic bardziej mylnego. Janelle Barow i Dianna Maul przeprowadziły badania dotyczące powodów, dla których Klienci rezygnują z usług firmy. Jak pokazują ich wyniki, opublikowane w książce „Emotio
16 wrz 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.