Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Incentive travel

WARSZTAT: Tworzę skuteczny Program Wsparcia Sprzedaży

Istnieje wiele sposobów wdrożenia i prowadzenia Programów Wsparcia Sprzedaży. Ich rodzaj zależy od tego, kto program realizuje. Paweł Kornosz z InDreams radzi, jak przygotować skuteczne działania wspierające sprzedaż.
29 sty 2013
 
średnia ocen:
4.6

FELIETON: Księżyc, ROI i podróże motywacyjne

Z Site Index Annual Survey wynika, że oczekiwanie analizowania efektywności programów motywacyjnych, mierzenia ROI nie będzie już tak silne w najbliższych latach. Same cyfry nie wystarczą, aby wytłumaczyć skuteczność narzędzia.
15 sty 2013
 
średnia ocen:
5.0

PODSUMOWANIE ROKU: Trudny, ale dobry

Rok 2012 zaliczany jest przez członków SOIT do udanych, choć branża incentive travel musiała stawić czoła trudnym realiom. Duża liczba mało efektywnych przetargów, rosnąca konkurencja ze strony biur podróży, walka o marże gwarantujące rentowność.
18 gru 2012
 
średnia ocen:
0.0

CASE STUDY InDreams: CANAL+ Cyfrowy w Jordanii

Agencja InDreams zrealizowała konferencję sprzedażowo-marketingową dla dystrybutorów Cyfra+ w Jordanii. Spotkanie w związku z promocją serialu „Misja Afganistan” utrzymana było w klimacie pustynnych zmagań polskich kontyngentów wojskowych.
18 gru 2012
 
średnia ocen:
4.8

CASE STUDY Weco Travel: Frosta w Gruzji

Weco Travel zrealizowała dla swojego klienta, firmy Frosta wyjazd motywacyjno-nagrodowy do Gruzji. W programie znalazły się atrakcje oparte na kulturze i historii Gruzji oraz elementy merytoryczne dotyczące działalności firmy.
18 gru 2012
 
średnia ocen:
5.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.