Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

Partner gali MP Power Awards®: REBELIA MEDIA GROUP

Rebelia Media Group to agencja marketingu zintegrowanego, obecna na rynku ponad 10 lat. Zaczynała od produkcji filmowej, ale obszar usług rozszerzył się szybko o eventy, konferencje, wielkie gale oraz działania komunikacyjne i public relations.


Firma współpracuje z dużymi markami branży filmowej, bankowej, technologicznej, alkoholowej, wydawniczej, kulturalnej. Należą do nich największe polskie firmy oraz korporacje międzynarodowe. Rebelia Media zajmuje się także komunikacją wydarzeń kulturalnych, takich jak Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera, Danuta Rinn Festiwal czy Fetting Festiwal. Wspólnie z Domem Aukcyjnym Art in House promuje sztukę nowoczesną i szerzy świadomość o polskim rynku dzieł sztuki.


W historii Rebelia Media są setki realizacji, także najtrudniejszych logistycznie, jak cyklu warsztatów dla przedsiębiorców w kilkudziesięciu miastach jednocześnie czy międzynarodowych meetingów dla ponad trzech tysięcy uczestników.
Agencja Rebelia Media Group już po raz czwarty jest producentem finału MP Power Awards – gali MP Power Night.

Mocną stroną Rebelia Media jest kreacja i produkcja. Sprawny i zgrany zespół, uwielbiający wyzwania i współdziałanie to największy potencjał firmy. Efektem pracy tego zespołu są odkrywcze i jedyne w swoim rodzaju pomysły i realizacje.


2018 rok przyniósł kolejne rozszerzenie obszarów działania. Agencja powołała do istnienia Fundację Co Dwie Głowy, by w ten sposób realizować misje kulturalne i społeczne, które są bliskie grupie osób związanych z Rebelia Media. Główne cele fundacji to poprawa jakości życia przez edukację i uczestnictwo w kulturze, kształtowanie pozytywnych relacji społecznych oraz przeciwdziałanie marginalizacji i wykluczeniu w różnych sferach życia.

www.rebeliamedia.pl

07 mar 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.