Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

Partner gali MP Power Awards®: SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Mazowsze. Serce Polski

Mazowsze to wyjątkowy region. Obok tętniącej życiem Warszawy, są tu też piękne tereny nadbużańskie, urokliwa Puszcza Kampinoska, pełne czaru Pojezierze Gostynińskie oraz ciche zakątki Puszczy Kurpiowskiej. Ponadto olbrzymim atutem Mazowsza jest jego historia, a co za tym idzie – perełki dziedzictwa kulturowego, rozsypane po całym województwie.

 

Mazowsze odkrywać można na wiele sposobów np. jako strony rodzinne wybitnych Polaków: Żelazową Wolę – Frderyka Chopina, Czarnolas – Jana Kochanowskiego, Warkę – Kazimierza Pułaskiego czy Gołotczyznę – Aleksandra Świętochowskiego. Można też wędrować przez region śladem wielkich bitew i wydarzeń historycznych lub szlakiem dworków i pałaców. Choć nie zawsze o tym pamiętamy, Mazowsze jest blisko!
 

Tak jak różnorodne jest Mazowsze, tak i działalność Samorządu Województwa Mazowieckiego jest wielowymiarowa. Opiekujemy się instytucjami kultury, wydajemy publikacje o Mazowszu, bierzemy udział w targach turystycznych, przybliżając turystom indywidualnym piękno naszego regionu, organizujemy konkursy z wiedzy o naszym województwie (często wspólnie z innymi podmiotami), organizujemy sami lub bierzemy udział w mazowieckich eventach, ale także wspieramy inne podmioty w przygotowaniu różnorodnych wydarzeń (takich jak: pikniki, konferencje, sympzja, festyny) – a wszystko to w celu jak najlepszego promowania marki Mazowsze Serce Polski.
www.mazovia.pl

 

Slow Road Mazovia

 

Made in Mazovia

 

24 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.