Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

Sponsor gali MP Power Awards®: LAKE HILL RESORT & SPA

Lake Hill Resort & Spa powstał u podnóża Karpacza, bezpośrednio nad brzegiem malowniczego zalewu Sosnówka. Idealna lokalizacja powala z jednej strony wyciszyć się i odetchnąć od zgiełku miasta a z drugiej, w ciągu kilku minut, dostać się do najważniejszych atrakcji Karkonoszy – wyciągów narciarskich, tras rowerowych, ścieżek spacerowych, czy basenów termalnych. Okolica gwarantuje wiele rozrywek dla wielbicieli wszystkich rodzajów sportów.


Z okien większości apartamentów roztacza się widok na przepiękną panoramę wody oraz szczyty Karkonoszy, od Śnieżki po Szrenicę. Obiekt budowany jest w standardzie ****+ i składać będzie się ze 171 nowoczesnych apartamentów, w pełni wykończonych i wyposażonych w najwyższym standardzie, restauracji o powierzchni blisko 400 mkw., sali wielofunkcyjnej o pow. 240 mkw. oraz terenów zewnętrznych na eventy (w tym miejsce na postawienie hali namiotowej oraz organizację aktywności dla grup).


W II etapie inwestycji powstanie kolejne 69 apartamentów oraz Centrum Konferencyjne z salą o powierzchni ponad 1000 mkw., wysokości 6 m, z możliwością dzielenia przestrzeni na 6 sal. Bezpośrednio przed salą znajdzie się foyer o pow. 400 mkw., a także zaawansowane zaplecze i wyposażenie niezbędne do realizacji eventów, w tym możliwość wprowadzania samochodów, punkty podwieszeń po 500 kg każdy oraz przyłącze dla wozów transmisyjnych.


W obiekcie znajduje się bogata infrastruktura: podgrzewany basen zewnętrzny, basen wewnętrzny z wannami jacuzzi, fitness, wine bar, restauracja z tarasem oraz panoramicznym widokiem na wodę i góry. Zimą, osoby odwiedzające hotel będą mogły korzystać z narciarni, latem zaś z rowerowni.


Wśród elementów aranżacji znajdą się takie marki jak Villeroy & Boch, Vado czy podłogi amerykańskiej firmy MOHAWK. Apartamenty rozmieszczone są w dwóch, połączonych ze sobą budynkach posiadających windy. Tak zaprojektowany układ pozwala na łatwą i wygodną komunikację pomiędzy pokojami a bogatą infrastrukturą hotelową, niezależnie od pory roku i pogody.

Kontakt:
Łukasz Adamczyk
Dyrektor Sprzedaży
Tel. +48 724 88 88 55

www.lakehill.pl

24 mar 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.