MP Power Awards®: Znamy nominacje w plebiscycie MP Power 12
Jury konkursu MP Power Awards® ogłosiło nominacje w plebiscycie MP Power 12. Zwycięzców poznamy podczas finałowej gali, która odbędzie się 23 marca, na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.
MP Power 12, część konkursu MP Power Awards®, stanowi plebiscyt, w ramach którego wyróżnieni są eksperci i osobistości sektora branży eventowej. MP Power 12 to ludzie, których siła przebicia ma znaczący wpływ na kształt i rozwój rynku w danym roku.
W tej części konkursu jury wyróżnia meeting plannerów korporacyjnych – marketera lub właściciela biznesowego, przedstawiciela działu zakupów, reprezentujących stowarzyszenia, agencje eventowe, incentive travel, DMC/PCO, team building/outdoor, przedstawiciela convention bureaux oraz dostawców – venue, multimediów, cateringu. W kategorii open wyróżniane są osoby niezwiązane bezpośrednio z biznesem eventowym, ale działające na rzecz branży, wspierające rozwój tego sektora.
Meeting planner – marketer lub właściciel biznesowy
Tomasz Cieślak, kierownik Działu Komunikacji Wewnętrznej Rossmann Polska
Mikołaj Kunica, dyrektor Biura Komunikacji Grupy Ergo Hestia
Małgorzata Rybak-Dowżyk, dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile Polska SA
Meeting planner – dział zakupów
Beata Bartosiak, lider kategorii w Dziale Zakupów, Siemens
Elena Dawidczyk, kierownik Zespołu Zakupów Usług Marketingowych, PKN Orlen
Marzanna Zieleniewska, lead buyer/category manager, Provident Polska
Meeting planner – stowarzyszenie
Grzegorz Borowski, prezes zarządu, Fundacja infoShare
prof. Jolanta Żyśko, rektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji, konsultant zarządu i narodowy korespondent European Association for Sport Management
Meeting planner – agencja eventowa
Leszek Babicz, właściciel, dyrektor zarządzający Rival Group
Bartosz Bieszyński, prezes zarządu Walk Events
Maciej Ledzion, partner, członek zarządu endorfina events
Meeting planner – agencja incentive
Grażyna Grot-Duziak, regionalny dyrektor MICE (Polska, Czechy, Węgry, Rumunia) Weco-Travel
Olga Krzemińska-Zasadzka, założycielka i dyrektor zarządzająca Power
Agnieszka Słowik, prezes zarządu Flower Travel
Meeting planner – DMC/PCO
Agnieszka Faracik-Leśniak, partner, DMC Poland
Dorota Goetzen, właściciel / dyrektor zarządzająca PolandPops Meetings & Incentives
Marta Kicler, business development director, Mazurkas DMC Poland
Meeting planner – team building/outdoor
Robert Niedziałek, właściciel, Archiwum Kryminalne
Rafał Patla, właściciel Adventure Warsaw
Jan Skrzypek, prezes TeamLabs
Convention Bureau
Tomasz Koralewski, prezes zarządu, Łódzka Organizacja Turystyczna
Jan Mazurczak, prezes zarządu, Poznań Convention Bureau, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna
Marta Wiśniewska, kierownik, Lubelskie Convention Bureau
Dostawca – venue
Beata Dziwirek, manager ds. kluczowych klientów, ATM Studio
Paula Fanderowska, zastępca dyrektora Krakowskiego Biura Festiwalowego ds. Centrum Kongresowego ICE Kraków
Agnieszka Gad-Giemza, assistant director of sales, group & leisure Poland (dyrektor sprzedaży), Marriott International
Dostawca – multimedia
Łukasz Kubiak, dyrektor zarządzający TSE Grupa
Marta Makarow, kierownik projektów, VES
Krzysztof Paradowski, prezes zarządu, Concept Music Art
Dostawca – catering
Małgorzata Bronowska, zastępca dyrektora sprzedaży, Belvedere Cafe Łazienki Królewskie
Dawid Kiełbasa, key account manager, Polska Grupa Cateringowa
Tomasz Melon, właściciel Melon Catering
Open
Anna Nowakowska, członek zarządu SBE ds. edukacji, Studium Event Management, StrefaMICE.pl
prof. Marek Pawełczyk, przewodniczący Kapituły Programu Ambasadorów Kongresów Polskich, Instytut Automatyki Politechniki Śląskiej
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia
Kandydatów do MP Power 12 zgłaszać mogą jurorzy wszystkich części konkursu MP Power Awards oraz partnerujące konkursowi stowarzyszenia branżowe: Stowarzyszenie Konferencje & Kongresy w Polsce, MPI Poland, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, Klub Agencji Eventowych, SITE Poland, Polskie Stowarzyszenie Menadżerów Logistyki i Zakupów oraz Polska Izba Przemysłu Targowego.
O wyborze zwycięzców decyduje jury w składzie: Dorota Adamczyk (T-Mobile Polska), Robert Andrzejczyk (Polska Organizacja Turystyczna), Sylwia Banaszewska (MeetingPlanner.pl), Żaneta Berus (Ptak Warsaw Expo, SBE), Krzysztof Celuch (Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Celuch Consulting, przewodniczący jury),Wojciech Cłapiński (El Padre, KAE), Michał Czerwiński (InDreams, SOIT), Krzysztof Gawrych (Eventroom), Andrzej Hulewicz (Mazurkas Travel), Magdalena Kondas (MeetingPlanner.pl), Kamil Kurkiewicz (Siemens Healthcare), Krzysztof Michniewicz (ICP Group SITE), Renata Razmuk (Social Connect, SBE), Rafał Rosiejak (Colliers International, SKKP), Jarosław Sądej (Jet Events), Agnieszka Sołtysiak (endorfina events), Przemysław Trawa (Międzynarodowe Targi Poznańskie, PIPT), Szymon Walkiewicz (Walk, SAR), Cezary Wilemajtys (United Partners, SITE, SOIT), Anna Wood (Grupa Żywiec), Andrzej Zawistowski Andrzej (PSML), Wojciech Zbroja (Rent Desing), Artur Zymerman (Belvedere Gourmet Group).
Jurorzy reprezentujący firmę, w której pracuje nominowana osoba, są wyłączeni z obrad w danej kategorii na każdym etapie konkursu. Opiekę prawną nad MP Power Awards sprawuje kancelaria prawna Pałucki Trusiński.
Finał konkursu MP Power Awards® - gala MP Power Night, która odbędzie się 23 marca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec (Trybuna Honorowa) w Warszawie, to także finałowe wydarzenie Meetings Week Poland 2018.