Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Andrzej Nykowski: Event bez insightu jest wydmuszką

Doświadczenie, które nie wywołuje określonych rezultatów lub nie spełnia celów, jest bezużyteczne. Dlatego nadszedł czas kreatywnych w branży eventowej. Rozmawiamy z Andrzejem Nykowskim, dyrektorem kreatywnym, Mea Group, Kreatywnym Roku Branży Eventowej.
21 paź 2019
 
średnia ocen:
0.0

5 lat minęło… ICE Kraków obchodzi jubileusz!

Pierwsza impreza w Centrum Kongresowym ICE Kraków, usytuowanym na prawym brzegu Wisły naprzeciwko Zamku Królewskiego na Wawelu, odbyła się 16 października 2014 roku, po 1824 dniach budowy.
17 paź 2019
 
średnia ocen:
0.0

Sebastian Oprządek: Po prostu musimy zachowywać się etycznie

„Etyka w branży to temat rzeka, a z biegiem lat wcale nie uważam, żeby ta rzeka miała jakiś spokojniejszy nurt…”. Rozmawiamy z Sebastianem Oprządkiem, prezesem zarządu El Padre, nagrodzonym MP Power Awards®.
16 paź 2019
 
średnia ocen:
3.7

Jakub Wocial: Wszystko robię na sto procent

„Najciekawsze jest to, że wszystko tak mknie do przodu i człowiek robi projekt za projektem, nie dlatego że musi, ale dlatego, że to kocha”. O musicalu, teatrze, płycie, koncertach, eventach, nowatorskich projektach rozmawiamy z Jakubem Wocialem.
15 paź 2019
 
średnia ocen:
4.3

Dariusz Mućko: szef satelitarny jest w ciągłym ruchu

„Na tym stanowisku jestem w ciągłym ruchu i muszę mieć oczy dookoła głowy”. O kulinarnych doświadczeniach i trendach w gotowaniu, o tym za co odpowiada szef satelitarny w Belvedere Catering by Design rozmawiamy z pełniącym tę funkcję Dariuszem Mućką.
14 paź 2019
 
średnia ocen:
0.0

Izabela Stelmańska: Turystyka biznesowa ważna dla regionu

„Rozwój Mazowsza w zakresie turystyki to przede wszystkim turystyka biznesowa. W tym roku pokusiliśmy się o zbadanie tej dziedziny i zmierzenie jej wpływu na rozwój gospodarczy regionu”. Rozmowa z Izabelą Stelmańską, nagrodzoną MP Power Awards® 2018.
11 paź 2019
 
średnia ocen:
0.0

Tomasz Mlącki: Spokojnie, to tylko duopol

Pamiętacie amerykański film przedstawiający w krzywym zwierciadle lotnictwo pasażerskie lat 70., o tytule prawie takim jak ten felieton? Skojarzył mi się ostatnio na z indonezyjskim lotnisku, gdzie stały uziemione od prawie pół roku Boeingi 737 Max.
08 paź 2019
 
średnia ocen:
5.0

Sebastian Herzyk: Eventy budują więź z marką

„Bardzo ważne jest, aby być autentycznym we wszystkich aspektach organizacji wydarzenia. Odpowiednio dobrane narzędzia, kreatywny przekaz budują więź z firmą, marką”. Rozmowa z Sebastianem Herzykiem, event managerem firmy Maspex, nagrodzonym MP Power Awar
05 paź 2019
 
średnia ocen:
0.0

Lubelskie Centrum Konferencyjne – event na najwyższym poziomie

W 2016 r. województwo lubelskie zyskało jeden z bardziej prestiżowych obiektów konferencyjnych w Polsce. Od tego czasu LCK gościło ponad 430 wydarzeń, w których udział wzięło ok. 65 000 uczestników z całego świata.
02 paź 2019
 
średnia ocen:
5.0

Craig Newman: Duża dynamika rozwoju targów w Azji

„Chiny właśnie wyprzedziły Stany Zjednoczone, jeśli chodzi o dostępną przestrzeń wystawienniczą”. Rozmowa z Craigiem Newmanem, prezydentem UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego, gościem konferencji Expo4Future.
02 paź 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.