Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Żaneta Berus: Targi biznesem mierzone

Targi kojarzą się z witalnością, mobilnością, ciekawością świata, innowacjami i biznesem. Ludzie od zawsze lgnęli w naturalny sposób do miejsc targowych, które miały spory wpływ na losy gospodarcze miast.
26 wrz 2019
 
średnia ocen:
5.0

Agnieszka Słowik: Cena to nie wszystko. Czy kiedyś się tego nauczymy?

Dużo się ostatnio dzieje w turystyce. Niespodziewany upadek Thomasa Cooka wprowadził dużo pytań, na które odpowiedzi wcale nie są takie proste.
26 wrz 2019
 
średnia ocen:
5.0

Szymon Kobusiński: Zawsze muszę mieć chwilę na przyjrzenie się bohaterowi

Tradycyjnie laureatów plebiscytu MP Power 12 i konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej sportretował Szymon Kobusiński. Tradycyjnie też sesja odbyła się w Studiu Bank. Tym razem Szymon przeniósł bohaterów zdjęć w czarno-biały świat klasycznej fotografii…
25 wrz 2019
 
średnia ocen:
5.0

Agnieszka Suliborska: Wyznaję zasadę wzajemności

Obopólne zrozumienie i praca nad jakością dialogu jest dziś kluczowym wyzwaniem stojącym przed branżą eventową. Rozmawiamy z Agnieszką Suliborską, kierownik ds. zakupów usług eventowych w Grupie Polpharma, nagrodzoną MP Power Awards 2018.
25 wrz 2019
 
średnia ocen:
5.0

Upadek Thomasa Cooka to znak czasów

W poniedziałek 23 września2019 najstarsze na świecie biuro podróży Thomas Cook ogłosiło upadłość. - To znak czasów, upada najstarsze biuro podróży, które zrewolucjonizowało naszą branżę - uważa Łukasz Adamowicz, wiceprezes Grupy BFC i wiceprezes SOIT.
24 wrz 2019
 
średnia ocen:
5.0

Wedel jako pierwszy reklamodawca podpisuje nowe standardy Białej Księgi Branży Komunikacji Marketingowej

Podpisanie standardów oznacza deklarację ich promowania i stosowania w codziennych działaniach biznesowych. Oznacza także zobowiązanie do partnerskiej współpracy z kontrahentami.
17 wrz 2019
 
średnia ocen:
0.0

Biznes, teatr i digital – MP Fast Date® w Digital Knowledge Village

Po raz kolejny planiści spotkań oraz przedstawiciele obiektów i usług eventowych spotkali się na wydarzeniu poświęconym budowaniu biznesowych relacji, dzieleniu się doświadczeniem i inspiracjami, które mogą stanowić ważny aspekt w działalności eventowej.
11 wrz 2019
 
średnia ocen:
0.0

Anna Jędrocha: Przyszłość spotkań sektora medycznego w świetle regulacji przemysłu farmaceutycznego

Związek Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych Infarma wprowadził certyfikację dla wydarzeń naukowych organizowanych dla przedstawicieli zawodów medycznych począwszy od 1 stycznia 2018. Pierwszy rok był okresem pilotażowym, uzyskanie certyfikatu nie było obo
10 wrz 2019
 
średnia ocen:
0.0

Barbara Dziedzic: Przyzwoitość versus etyka

Mówimy wiele w naszej branży o etyce, tworzymy kodeksy, białe księgi, a życie zaskakuje nas tak, jakby to był zupełnie nowy temat. Słyszy się od wielu lat, że odchodzą pracownicy, zabierając ze sobą klientów firmy, dla której pracowali.
05 wrz 2019
 
średnia ocen:
3.2

Ranking Cvent: Warszawa wśród najlepszych europejskich destynacji w 2019 roku

W rankingu przygotowanym przez Cvent, światowego dostawcę usług pośrednictwa w pozyskiwaniu ofert branży eventowej, Warszawa znalazła się pośród 25 najlepszych europejskich destynacji w 2019 roku.
31 sie 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.