Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Stołeczne Biuro Turystyki podaje rekordy stolicy

Warszawa jest liderem pod względem liczby wydarzeń biznesowych i naukowych w Polsce– w 2018 roku odbyło się ich prawie 13 500. W roku tym liczba turystów przyjeżdżających do stolicy przekroczyła po raz pierwszy 10 milionów.
30 sie 2019
 
średnia ocen:
0.0

Studium przypadku: „Lider Nieruchomości” – EmLab dla serwisu Otodom

Agencja EmLab (Grupa S/F) zrealizowała dla serwisu ogłoszeń nieruchomości Otodom konkurs „Lider Nieruchomości”. Wieloetapowy projekt miał swój finał podczas gali, która odbyła się w hotelu Narvil.
22 sie 2019
 
średnia ocen:
0.0

Filip Błoch: Koncerty i konferencje - bleisure w podróżach służbowych

Jak polecieć za granicę na ważne spotkanie, a jednocześnie zabrać córkę na koncert Eda Sheerana? Jeśli nie jesteś członkiem ekipy angielskiego muzyka, sposób jest jeden: bleisure.
21 sie 2019
 
średnia ocen:
0.0

event-factory podsumowuje cztery edycje Konferencji ABSL

Cztery miasta, ponad 4500 reprezentantów biznesu, administracji państwowej i samorządowej, 380 mówców, prawie 200 wystąpień, paneli dyskusyjnych i prezentacji oraz łącznie 24 miesiące prac nad rozwojem projektu.
20 sie 2019
 
średnia ocen:
0.0

Krzysztof Celuch: Wybiegam poza branżę spotkań

„Przede wszystkim lubię kreować nowe inicjatywy i pomagać ludziom. Zupełnie jak w górach: wyznaczenie nowej drogi jest marzeniem każdego alpinisty, jednak w przypadku zagrożenia i tak pomoże innym”. Rozmowa z Krzysztofem Celuchem.
19 sie 2019
 
średnia ocen:
5.0

Royal Catering – profesjonalny szlif!

Historia ta zaczyna się jak wiele innych – od marzenia. Marzenie dotyczyło oszlifowania pasji w biznes, który dawałby innym ludziom to, co najcenniejsze – radość i przyjemność. Z tego planu powstała marka Royal Catering.
13 sie 2019
 
średnia ocen:
5.0

Studium przypadku: Międzynarodowy Kongres Świadków Jehowy w Warszawie

Ponad 32 tysiące osób uczestniczyło w międzynarodowym kongresie Świadków Jehowy, który odbywał się w Warszawie od 9 do 11 sierpnia 2019. Wśród uczestników było prawie 7 tysięcy delegatów z całego świata.
12 sie 2019
 
średnia ocen:
4.7

Tomasz Mlącki: Ciasno wszędzie, tłoczno wszędzie…

Bariery rozwoju są już prawie osiągnięte, co potem? Potem wkroczy podstawowe prawo wszelakiej ekonomii. Popyt za duży? Uregulujmy zatem podaż, pojawią się zapewne, lub raczej zostaną twórczo rozwinięte, rozliczne formy reglamentacyjne…
11 sie 2019
 
średnia ocen:
5.0

Konrad Nadobnik: Można tworzyć kulinarne cuda

„Szukamy rozwiązań, które zaskoczą, są innowacyjne, niepowtarzalne, niszowe. Najważniejsze, aby połączyć jakość i smak i w ten sposób wywołać efekt wow”. O tym, jak powstają produkty w Belvedere Catering by Design opowiada Konrad Nadobnik.
09 sie 2019
 
średnia ocen:
5.0

Agata Kondracka-Drążkowska: Take Your trash with You!

Natura jest absolutnie piękna, nie potrafię przestać się zachwycać. Wieczorem spacer, aby zapoznać się z miejscem, zauważamy pod skałą dwie reklamówki ze śmieciami. Robi mi się smutno. Po prostu smutno. Takie miejsce i znów człowiek krzyczy „Byłem tu!”
04 sie 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.