Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Partner gali MP Power Awards: RENT DESIGN

Rent Design to niemal 30 000 produktów, fachowa obsługa i własna flota samochodowa, dostępne na życzenie klientów 24h na dobę.
03 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0

MP Power Awards®: Znamy nominowane obiekty

Jury konkursu MP Power Awards® ogłosiło nominowane do nagrody obiekty. MP Power Venue to wyróżnienie dla miejsc ze szczególnym potencjałem do organizacji różnego rodzaju wydarzeń.
01 mar 2019
 
średnia ocen:
5.0

Partner gali MP Power Awards: BELVEDERE CATERING BY DESIGN

Od początku istnienia Belvedere Catering by Design wyznacza standardy na rynku usług cateringowych w Polsce, podążając na bieżąco za światowymi trendami w gastronomii.
27 lut 2019
 
średnia ocen:
0.0

Partner konkursu i gali MP Power Awards: SYSKONF

Syskonf to wiodący w kraju system rejestracji i obsługi uczestników konferencji i innych eventów. Poprzez prosty w obsłudze panel administracyjny organizator może samodzielnie uruchomić formularz zgłoszeniowy online i zarządzać stroną wydarzenia.
26 lut 2019
 
średnia ocen:
0.0

Dariusz Tokarski: Wykorzystanie hotelu sportowego do organizacji wydarzeń MICE

Dlaczego tak? O sztuce adaptacji i kreacji sportowo-eventowej oraz o wyzwaniach na lata najbliższe rozmawiamy z zespołem Hotelu Mistral Sport**** w Gniewinie.
19 lut 2019
 
średnia ocen:
0.0

Catering: podsumowanie roku i prognoza

W 2019 roku głównym trendem będzie ekologia oraz dostosowanie oferty do nowych wymagań żywieniowych. Nabierze znaczenia styl typu „comfort”, czyli nawiązujący do dobrych wspomnień z dzieciństwa czy młodości.
18 lut 2019
 
średnia ocen:
3.0

Michał Michałowski: Nie ufam ludziom, którzy nie popełniają błędów!

Notuję wszystko. Raczej oldschoolowo. Nie ufam swojej pamięci, bo zawiodła mnie już niejednokrotnie. Notesy z poprzednich lat walają się po mieszkaniu. Otwieram ten z 2015 roku. Strona tytułowa wita mnie wielkim napisem: „2015. MAKE MISTAKES!“.
18 lut 2019
 
średnia ocen:
5.0

Tomasz Mlącki: Krajobraz po COP-ie

Katowice odetchnęły. Smogiem, jak co dzień, i z ulgą, bo szczyt klimatyczny mają za sobą. Mógłbym tu pisać w detalach o kolejnej świetnie przeprowadzonej przez polski przemysł spotkań imprezie, muszę się jednak pochylić nad esencją owego zgromadzenia.
17 lut 2019
 
średnia ocen:
5.0

Damian Wiatrak: Dobry produkt to podstawa

Jakie zmiany zaszły na rynku usług cateringowych? Co tak naprawdę oznacza „dobry catering”? I czy produkt rzeczywiście ma tak ogromne znaczenie? O tym opowiada dyrektor zarządzający w firmie DELI Catering, Damian Wiatrak.
13 lut 2019
 
średnia ocen:
0.0

Targowy barometr UFI: więcej rozrywki, młodsza publiczność

Kondycja branży targowej jest bardzo dobra. Przewidywania zakładają dalszy wzrost obrotów wśród organizatorów targów. Jednym z ważnych trendów na rok 2019 jest rozwój imprez targowych pod kątem rozrywki, która przyciąga na wydarzenia młodszą publiczność.
13 lut 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.