Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Kreatywny Roku Branży Eventowej - zbliża się termin zamknięcia zgłoszeń

Do 17 lutego (niedziela) można składać zgłoszenia do konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej, towarzyszącego MP Power Awards®. Jury plebiscytu chce wyróżnić najlepszych kreatywnych na rynku i znaleźć osoby z potencjałem do pracy w kreacji.
12 lut 2019
 
średnia ocen:
0.0

Agata Kondracka-Drążkowska: Co tak naprawdę jest ważne w incentive travel?

Dużo się mówi o trendach – a mniej o rzeczach ważnych. Dlatego ja dzisiaj opowiem o tym, co dla mnie najważniejsze w branży incentive. Podróże motywacyjne ewaluują. Uczymy się od siebie nawzajem, od klientów, od całej branży.
10 lut 2019
 
średnia ocen:
4.5

Top25: najczęściej czytane w MeetingPlanner.pl

Przypominamy dwadzieścia pięć informacji i tekstów, które w 2018 roku były najczęściej czytane. Tytuły zaprezentowane są według alfabetycznego klucza.
08 lut 2019
 
średnia ocen:
0.0

MP Power Awards® - zbliża się termin zamknięcia zgłoszeń projektów

Do 8 lutego można zgłaszać projekty do konkursu MP Power Awards®. W MP Power Projekt jury złożone z przedstawicieli działów marketingu, zakupów, HR korporacji i instytucji ocenia projekty eventowe, incentive travel, kongresy oraz targi.
06 lut 2019
 
średnia ocen:
0.0

MP Power Awards® - zbliża się termin zamknięcia zgłoszeń produktów

Do 8 lutego można zgłaszać produkty do konkursu MP Power Awards®. Jurorzy reprezentujący korporacje i agencje eventowe po raz trzeci w historii konkursu wybiorą eventowy produkt roku.
05 lut 2019
 
średnia ocen:
0.0

Agencje Eventowe: podsumowanie roku i prognoza

Wśród wydarzeń 2018 roku Projekt Tymczasem EB, Mundial w Rosji, Starman, trasa koncertowa rapera Drake’a w kolaboracji ze Sila Sveta i Willo Perron, Flesz Fashion Night, promocja płyty Dawida Podsiadły, Niezniszczalna Tęcza czy Off Festiwal.
01 lut 2019
 
średnia ocen:
0.0

Jacek Majcherek: Zawsze wiedziałem, że będę kucharzem

O zdobywaniu doświadczeń zawodowych i wyzwaniach w nowym miejscu pracy rozmawiamy z Jackiem Majcherkiem, szefem kuchni Hotelu Mistral Sport w Gniewinie
30 sty 2019
 
średnia ocen:
0.0

Kreatywni branży eventowej poszukiwani

Do 17 lutego można składać zgłoszenia do konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej, towarzyszącego MP Power Awards®. Jury plebiscytu chce wyróżnić najlepszych kreatywnych na rynku i znaleźć osoby z potencjałem do pracy w kreacji.
27 sty 2019
 
średnia ocen:
0.0

Trendy 2019: pracujemy w biznesie „zmieniającym życie”

Personalizacja, zarządzenie emocjami i nietypowe projektowanie – to niektóre z trendów na rynku spotkań przewidywanych na rok 2019, o których mówił Krzysztof Celuch podczas Forum Branży Eventowej 23 stycznia w warszawskiej hali Expo XXI.
25 sty 2019
 
średnia ocen:
3.0

Obiekty konferencyjne i wystawiennicze: podsumowanie roku i prognoza

Wśród ważnych wydarzeń 2018 roku są szczyt klimatyczny COP24 w Katowicach, działalność Kraków Network, Forum Branży Eventowej czy Comic Con. Wśród rozczarowań m.in. fakt, że ciągle jesteśmy rynkiem niskich cen czy czarny PR.
18 sty 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.