Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Sponsorzy Pol’and’Rock stawiają na społeczność. Jakie strefy powstaną na festiwalu?

Agencja Boscata pomoże czterem głównym sponsorom Festiwalu Pol’and’Rock (Lech, mBank, Play, Mastercard) przygotować strefy marek na festiwalu i zaangażować uczestników do wspólnej zabawy.
31 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Żaneta Berus: Indie – tak daleko i tak blisko

Indie to kraj olbrzymich możliwości, jeśli chodzi o sektor MICE, od kilku lat stają się coraz bardziej interesującą alternatywą dla globalnych graczy. Relacja Żanety Berus z konferencji Indian Exhibition Industry Association.
27 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Henryk Nieciejowski: Jedyna rzecz, której nie odpuszczam, to smak

Kluczowym wydarzeniem było wybudowanie mającej tysiąc metrów kwadratowych kuchni cateringowej, która pozwoliła nam rozwinąć skrzydła w segmencie cateringowym. Rozmawiamy z Henrykiem Nieciejowskim, szefem kuchni Belvedere Catering by Design.
25 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Kolejna wizyta meeting plannerów na Śląsku

Podczas MP MICE Tour® na Śląsk uczestnicy doświadczyli lokalnych atrakcji, emocji sportowych oraz sprawdzili możliwości eventowe wybranych lokalizacji. Organizatorem MP MICE Tour® był portal MeetingPlanner.pl.
21 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Anna Jaworska: World Employer Branding Day, czyli czego dowiedzieliśmy się w Lizbonie?

Relacja Anny Jaworskiej (UTE Group) z World Employer Branding Day, największego na świecie spotkanie liderów w dziedzinie employer brandingu, które odbyło się w Lizbonie w maju tego roku.
17 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

WIOSNA W EXPO XXI, kolejne 500+

Kolejna wiosna za nami a Warszawskie Centrum EXPO XXI nadal w rozkwicie. Kalendarz imprez organizowanych w naszym obiekcie systematycznie zapełnia się nowymi tytułami, a my możemy rozpocząć letni sezon z plecakiem pełnym doświadczeń.
15 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Komunikacja, elastyczność, efekt wow – dobre praktyki organizacji wizyt studyjnych

Komunikacja to pierwszy ważny element dobrych praktyk w organizacji wizyty studyjnej, jest kluczowy od momentu wymiany pierwszych maili poprzez ustalanie szczegółów wydarzenia, do jego realizacji.
14 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Arłamów MICE Games: integracja agencji eventowych w Arłamowie

W Hotelu Arłamów odbyła się II Olimpiada Branży Eventowej – Arłamów MICE Games. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele agencji eventowych, blisko 90 uczestników.
11 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Kraków Convention Bureau ma już piętnaście lat

Przez piętnaście lat działalności Kraków Convention Bureau marka Krakowa jako miejsca organizacji różnorodnych wydarzeń, polskich i międzynarodowych, wyraźnie się wzmocniła. Były to także lata inwestycji w infrastrukturę i integracji lokalnej branży.
11 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Destynacje prezentowały się podczas trzeciej edycji MP Destinations Day

Jak przygotować atrakcyjny program dla uczestników wydarzenia, wykorzystując potencjał poszczególnych miast i regionów – tego mogli się dowiedzieć uczestnicy specjalnej edycji MP Fast Date® - MP Destinations Day.
07 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.