Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Partner gali MP Power Awards®: M-DUO

M-DUO to wielokrotnie nagradzana agencja zajmująca się organizacją personelu do obsługi wydarzeń, uroczystości, targów, gal, festiwali, imprez okolicznościowych, firmowych itp. Obsługujemy małe realizacje jak i duże przedsięwzięcia.
13 mar 2019
 
średnia ocen:
5.0

Gala MP Power Awards® - wystąpi Jakub Wocial

Na scenie zawodowej zadebiutował w 2005 roku w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma, wcielając się w postać Herberta z musicalu „Taniec Wampirów” Romana Polańskiego.
12 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0

Gala MP Power Awards® – wystąpi Superhuman Like Brando

Powstanie Superhuman Like Brando było wynikiem zrządzenia losu, nikt nie wie jak to się stało. 30 listopada 2018 Karpiuk, Moskal i Traczyk, czyli Superhuman Like Brando, zaprezentowali debiutancki album: „Superhuman Like Brando”.
10 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0

Gala MP Power Awards® – wystąpi Ania Szarmach

Ania Szarmach – muzyk, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. 22 marca wystąpi na scenie MP Power Night – finałowej gali konkursu MP Power Awards.
08 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0

MP Power Awards®: Znamy nominacje w plebiscycie MP Power 12

Jury konkursu MP Power Awards® ogłosiło nominacje w plebiscycie MP Power 12. Zwycięzców poznamy podczas finałowej gali, która odbędzie się 22 marca, w Global Expo, w Warszawie.
07 mar 2019
 
średnia ocen:
5.0

Partner gali MP Power Awards®: REBELIA MEDIA GROUP

Rebelia Media Group to agencja marketingu zintegrowanego, obecna na rynku ponad 10 lat. Zaczynała od produkcji filmowej, ale obszar usług rozszerzył się szybko o eventy, konferencje, wielkie gale oraz działania komunikacyjne i public relations.
07 mar 2019
 
średnia ocen:
5.0

Partner gali MP Power Awards®: BROADWAY W POLSCE

Broadway w Polsce to światowy poziom, czołowi aktorzy polskich i zagranicznych scen muzycznych. Wokaliści i tancerze z najlepszych produkcji teatralnych i telewizyjnych. A nade wszystko - pasja.
06 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0

Sponsor gali MP Power Awards®: BINKOWSKI RESORT

Binkowski Resort – elegancki kompleks hotelowy, który sprawdza się doskonale jako destynacja wypoczynkowa oraz miejsce do organizacji spotkań biznesowych.
06 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0

Kreatywny Roku Branży Eventowej 2018: Kreatywni nominowani

Jury konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej wyłoniło nominacje do tytułu Kreatywny Roku Branży Eventowej i Młody Kreatywny. Laureatów poznamy podczas finałowej gali MP Power Awards®, która odbędzie się 22 marca, w Global Expo.
05 mar 2019
 
średnia ocen:
3.0

Sponsor gali MP Power Awards®: HOTEL CZARNY POTOK RESORT SPA & CONFERENCE

Hotel Czarny Potok w Krynicy-Zdroju to miejsce kipiące życiem i energią, proponuje niezwykle szeroką ofertę aktywnego spędzenia czasu podczas wyjazdów integracyjnych czy konferencji.
04 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.