Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

MP Power Night 2018 – siódmy finał MP Power Awards®

Podczas MP Power Night – finału MP Power Awards® 2018 i konkursu towarzyszącego Kreatywny Roku Branży Eventowej zostali ogłoszeni laureaci, nagrodzone projekty, obiekty eventowe oraz eventowy produkt roku.
07 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

MP Power Awards® 2018 – nagrody branży eventowej rozdane

Podczas MP Power Night – finału MP Power Awards® i konkursu towarzyszącego Kreatywny Roku Branży Eventowej poznaliśmy laureatów, nagrodzone projekty, obiekty oraz produkt eventowy roku. Na scenie MP Power Night gościły także Odkrycie Roku MPI Poland.
07 lip 2019
 
średnia ocen:
5.0

Partner gali MP Power Awards®: Brown-Forman – Najlepsze marki alkoholi w ofercie B2B

Personalizowane butelki, unikatowe egzemplarze, indywidualnie dobrane produkty, oferta dostosowana do potrzeb i oczekiwań, programy umożliwiające zakup oryginalnych alkoholi oraz profesjonalne doradztwo. To możliwości, które oferuje Brown-Forma Polska.
06 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Partner gali MP Power Awards®: LIDEX

Lidex oferuje Klientom absolutnie unikalną na polskim rynku obsługę: nie tylko połączenie 30-letniej tradycji z nowoczesnością, wysoką jakość usług, ale i gwarancję bezpieczeństwa danych i tajemnic Klienta na każdym etapie współpracy z nami.
05 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

MCK i Spodek: eventowe obiekty wielofunkcyjne

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, razem z połączonym z nim kultowym Spodkiem, tworzą wyjątkowe miejsce organizacji wydarzeń. Jednym z jego wielu atutów jest wielofunkcyjność, można tutaj zorganizować wszelkiego rodzaju eventy.
03 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Raport POT: coraz więcej spotkań i wydarzeń odbywa się w Polsce

Na koniec 2018 roku miejskie i regionalne convention bureaux przekazały informacje na temat 22 152 spotkań i wydarzeń. Było to o tysiąc więcej niż rok wcześniej - wynika z 10. edycji raportu Przemysł Spotkań i Wydarzeń w Polsce, przygotowanego przez POT.
02 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Kraków Network, czyli wpływ biznesu na otoczenie

Odbyło się kolejne plenarne spotkanie grupy networkingowej Kraków Network z inicjatywy Krakowskiego Biura Festiwalowego w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Tematem wydarzenia było oddziaływanie dużych wydarzeń kongresowych na otoczenie i lokalną społeczność
24 czer 2019
 
średnia ocen:
0.0

Event Hero. Kim jest tajemniczy super bohater Onespace Events?

W marcu 2019 r. Onespace Events świętowało 5-lecie działalności. „Misja 5-lecie”, gdyż pod taką nazwą odbyło się wydarzenie, nawiązywała tematycznie do stworzonej przez agencję postaci Event Hero. Kim jest ten tajemniczy super bohater?
19 czer 2019
 
średnia ocen:
5.0

Warsaw Convention Bureau zwiększa skuteczność w pozyskiwaniu wydarzeń

W pierwszych dwóch kwartałach 2019 zespół Warsaw Convention Bureau prawie dwukrotnie przekroczył założone na ten rok wskaźniki skuteczności pozyskiwania wydarzeń dotyczące liczby noclegów i ich wartości.
18 czer 2019
 
średnia ocen:
0.0

Event w plenerze? Liczy się rozmiar i czas

7,5 m x 10,5 m czy więcej? Stoły okrągłe, prostokątne, koktajlowe? 2 czy 2000 uczestników? Jaki jest czas montażu i demontażu? To pytania, na które musi sobie odpowiedzieć każdy organizator eventu.
17 czer 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.