Zakładki jasne 3a

Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
A A
Publikacje

MP Power Awards®: Znamy nominowane obiekty

Jury konkursu MP Power Awards® ogłosiło nominowane do nagrody obiekty. MP Power Venue to wyróżnienie dla miejsc ze szczególnym potencjałem do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Laureatów poznamy podczas finałowej gali, która odbędzie się 23 marca w przestrzeni Toru Wyścigów Konnych „Służewiec” (Trybuna Honorowa).

W MP Power Venue zaprezentowane zostaną miejsca – hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne i unikatowe – z największym eventowym potencjałem. Nagrody zostaną przyznane w kategoriach Event, Biznes, Multi i Unique. Jury, wybierając nominacje, a następnie zwycięzcę w każdej kategorii, ocenia możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, jego atrakcyjność, rozwiązania skierowane do branży spotkań, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność.
Elementem konkursu, który ma za zadanie pomóc jurorom w podjęciu decyzji o zwycięskim obiekcie jest audyt przeprowadzony przez firmę Z–Factor (partnera MP Power Awards). W ramach badania została przeprowadzona m.in. analiza procesu sprzedażowego oraz procesu odpowiedzi na zapytania organizatorów spotkań. Analizie podlega także funkcjonalność strony internetowej obiektów oraz ich dostępność w sieci pod kątem oczekiwań organizatorów wydarzeń.
Zagadnieniom, które pojawiają się podczas obrad Jury MP Power Venue, oraz obiektom nominowanym w tej edycji i zwycięskim w ubiegłorocznej edycji konkursu MP Power Awards poświęcone będzie także jedno ze spotkań podczas Forum Obiektów (wydarzenie odbywa się w ramach Meetings Week Poland, 23 marca)

Event venue

 • Digital Knowledge Village, Warszawa
 • Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Expo Kraków
 • The Heart Warsaw

 
Biznes venue

 • Airport Hotel Okęcie, Warszawa
 • Hotel Marriott Warszawa
 • Radisson Blu Resort Świnoujście

 
Multi venue

 • G2A Arena, Rzeszów
 • Hotel Zamek Ryn
 • Nosalowy Dwór Resort & Spa Zakopane

 
Unique venue

 • Aula Artis, Poznań
 • Europejskie Centrum Solidarności, Gdańsk
 • Hydropolis, Wrocław


Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystego finału konkursu – gali MP Power Night, która odbędzie się 23 marca w przestrzeni Toru Wyścigów Konnych „Służewiec”, Trybuna Honorowa.
Organizatorem konkursu jest portal MeetingPlanner.pl. Partnerem części MP Power Venue jest firma Z-Factor.

07 mar 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.