Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Wywiady

Krzysztof Paradowski: Najważniejszy jest kontent

Nawet najlepszy sprzęt nie odniesie pożądanego efektu, jeśli nie będziemy w stanie wykorzystać jego możliwości, wypełniając go treścią, która zaangażuje uczestników wydarzenia. Rozmawiamy z Krzysztofem Paradowskim, prezesem zarządu, Concept Music Art.
19 gru 2018
 
średnia ocen:
5.0

Marta Wiśniewska: Convention bureaux to integratorzy branży

Dla lokalnych społeczności eventy to szansa nie tylko na promocję destynacji, ale transfer wiedzy, potencjalne nowe projekty oraz przypływ inwestycji. Rozmawiamy z Martą Wiśniewską, kierownik, Lubelskiego Convention Bureau, nagrodzoną w MP Power Awards®.
17 gru 2018
 
średnia ocen:
0.0

Grażyna Grot-Duziak: Wspólnie budujemy wizerunek branży incentive

To, jakie standardy przyjmiemy i jak będziemy prowadzić biznes, ma wpływ na postrzeganie naszej branży, na bezpieczeństwo klientów, ich zachowania wobec nas, a w perspektywie – na właściwy rozwój naszego sektora. Rozmawiamy z Grażyną Grot-Duziak.
14 gru 2018
 
średnia ocen:
0.0

Maciej Ledzion: Agencja powinna być doradcą, nie wykonawcą

Agencje eventowe na całym świecie przekształcają się z roli wykonawców do roli doradców w zakresie komunikacji, w której centrum jest oczywiście marketing doświadczeń. Rozmawiamy z Maciejem Ledzionem, partnerem i członkiem zarządu endorfina events.
12 gru 2018
 
średnia ocen:
5.0

Marta Kicler: Na świecie Polska nadal jest za mało znana

Naszym wyzwaniem jest odpowiednia promocja kraju nie tylko pod kątem turystycznym, ale przede wszystkim MICE, a to już jest zupełnie odrębny produkt. Rozmawiamy z Martą Kicler, Mazurkas DMC Poland nagrodzoną w MP Power Awards®.
11 gru 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.