Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Wywiady

Paula Fanderowska: Ciągle uczymy się współpracy

Wyłącznie wspólnym działaniem i zgodnym myśleniem staniemy się nie tylko interesariuszami, ale i beneficjentami tego sektora gospodarki, jakim jest przemysł spotkań. Rozmawiamy z Paulą Fanderowską z ICE Kraków.
09 gru 2018
 
średnia ocen:
4.0

Elena Dawidczyk: Jakość ofert zależy od jakości briefu

Partnerstwo oznacza, że kupiec rozumie zasady funkcjonowania branży i nie skupia się wyłącznie na oszczędnościach, a agencja dba o budżet klienta jak o własny i dostarcza oczekiwaną jakość za optymalną cenę w wymaganym czasie. Rozmawiamy z Eleną Dawidczyk
05 gru 2018
 
średnia ocen:
5.0

Tomasz Melon: Naszą rolą jest wywołać kulinarne zadowolenie

„Nie można traktować cateringu jako dodatku, bo to bardzo ważny element spotkania. Dzisiaj jesteśmy partnerem biznesowym wielu poważanych instytucji, organizacji i przedsiębiorstw”. Rozmawiamy z Tomaszem Melonem, właścicielem Melon Catering.
04 gru 2018
 
średnia ocen:
0.0

Tomasz Cieślak: W event marketingu nie ma ograniczeń

W event marketingu z łatwością możemy kreować emocje odbiorców, a tym samym uzyskiwać natychmiastowy efekt. Rozmawiamy z Tomaszem Cieślakiem, kierownikiem Działu Komunikacji Wewnętrznej, Rossmann Polska, nagrodzonym w konkursie MP Power Awards®.
02 gru 2018
 
średnia ocen:
5.0

Stephan Jung: Technologia nie zastąpi uścisku ręki

Nie możemy wymieniać „mailowego uścisku ręki”, ludzie chcą się spotykać i będą się spotykać także w przyszłości, wiele trendów generuje bowiem także trendy przeciwne… Rozmawiamy ze Stephanem Jungiem, wizjonerem, ekspertem w dziedzinie mega trendów.
15 paź 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.