Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Wywiady

Tomasz Melon: Naszą rolą jest wywołać kulinarne zadowolenie

„Nie można traktować cateringu jako dodatku, bo to bardzo ważny element spotkania. Dzisiaj jesteśmy partnerem biznesowym wielu poważanych instytucji, organizacji i przedsiębiorstw”. Rozmawiamy z Tomaszem Melonem, właścicielem Melon Catering.
04 gru 2018
 
średnia ocen:
0.0

Tomasz Cieślak: W event marketingu nie ma ograniczeń

W event marketingu z łatwością możemy kreować emocje odbiorców, a tym samym uzyskiwać natychmiastowy efekt. Rozmawiamy z Tomaszem Cieślakiem, kierownikiem Działu Komunikacji Wewnętrznej, Rossmann Polska, nagrodzonym w konkursie MP Power Awards®.
02 gru 2018
 
średnia ocen:
5.0

Stephan Jung: Technologia nie zastąpi uścisku ręki

Nie możemy wymieniać „mailowego uścisku ręki”, ludzie chcą się spotykać i będą się spotykać także w przyszłości, wiele trendów generuje bowiem także trendy przeciwne… Rozmawiamy ze Stephanem Jungiem, wizjonerem, ekspertem w dziedzinie mega trendów.
15 paź 2018
 
średnia ocen:
5.0

Michał Kozak: Arłamów robi różnicę

„Idea organizacji Arłamów MICE Games to przede wszystkim jasny sygnał dla rynku, że Arłamów cały czas pozostaje otwarty na branżę MICE”. O potencjale Hotelu Arłamów, współpracy z organizatorami wydarzeń i inicjatywach dla branży, podczas Arłamów MICE Game
19 wrz 2018
 
średnia ocen:
4.0

Lonely Simon: Stanąć oko w oko ze sobą samym

„Jestem kolekcjonerem emocji i doświadczeń. Ja nie zwiedzam, ja naprawdę podróżuję. I w tej podróży ocieram się o prawdziwy świat.tę”. O projekcie Lonely Simon rozmawiamy z Szymonem Walkiewiczem, na co dzień partnerem w agencji Walk.
02 wrz 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.