Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

    Finał
A A
Finał

MP Power Awards i Kreatywny Roku Branży Eventowej

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Muranów w Warszawie. Podczas MP Power Night poznaliśmy laureatów MP Power Awards i konkursu towarzyszącego Kreatywny Roku Branży Eventowej.

W finałowej gali wzięli udział m.in. przedstawiciele agencji eventowych, incentive travel, PCO, DMC, stowarzyszeń i korporacji oraz instytucji publicznych. Nagrody zostały wręczone podczas części oficjalnej wydarzenia, na scenie głównego audytorium Centrum Konferencyjnego Muranów. Zwycięzców ogłaszali członkowie Jury MP Power Awards oraz Kreatywny Roku Branży Eventwej, przekazując statuetkę złotego Powera.

 

 

Laureaci plebiscytu Power 12 otrzymali także zestawy kosmetyków ufundowane przez markę Mary Kay oraz vouchery na pobyt w nowo otwartym hotelu Bonifacio.
Zwycięzca konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej otrzymał tygodniowy resj po Morzu Śródziemnym - Baleary i wybrzeże Amalfi na czterogwiazdkowym statku MSC Sinfonia dla dwóch osób ufundowany przez RejsClub.pl, osoba wyróżniona miejsce na Podyplomowych Studiach Organizacji Wydarzeń i Sponsoringu w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie. Młodzi Kreatywni odbędą staż w PZU SA i agencji Focus Event.
MP Power Night poprowadził aktor Jacek Rozenek. Renata Razmuk (Renault Polska), przewodnicząca jury, podsumowała ponad półroczną pracę jurorów nad analizą i oceną zgłoszeń. O potrzebie współdziałania na rzecz rozwoju rynku i normowania branży powiedział Szymon Walkiewicz, członek Jury MP Power Awards, prezes Klubu Agenci Eventowych SAR, który był producentem wydarzenia. Na scenie pojawili się także członkowie Jury i główni partnerzy MP Power Night – Krzysztof Gawrych (Eventroom) oraz Artur Zymerman (Belvedere Catering by Design).

– MP Power Night nie odbyłaby się w tej formie, gdyby nie partnerzy gali. Dlatego bardzo dziękujemy za okazane zaufanie i tak duże zaangażowanie w ten projekt. Mamy nadzieję, że rozdanie nagród MP Power Awards stanie się branżowym świętem a projekty, które zostały zgłoszone do konkursu, udowadniają wartość i siłę przebicia branży – mówi Sylwia Banaszewska, dyrektor zarządzająca MeetingPlanner.pl.

Premiera MP Power Night była połączona z inauguracją oferty eventowej Centrum Konferencyjnego Muranów (mieszczącego się w Muzeum Historii Żydów Polskich).
W drugiej części MP Power Night zagrał zespół Channel One oraz DJ Czekay. Goście mogli zobaczyć multimedialną wystawę i fragmenty wszystkich zgłoszonych projektów. Wśród uczestników after party Unity Line rozlosowała rejs do Kopenhagi.
Organizatorem konkursu MP Power Awards i Kreatywny Roku Branży Eventowej oraz gali finałowej jest MeetingPlanner.pl.

Zobacz partnerów konkursu MP Power Awards i gali MP Power Night

 

 

 

 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.