Zakładki jasne 3
zakladki ciemne 3
Kulmixtura na Starej Pradze
Zdarzenie zostało zaakceptowane przez administratora
Data: 05 wrz 2010 00:00 - 05 wrz 2010 00:00
Wybrana kategoria: Inne
Miejsce: Warszawa
Organizator: Urząd Dzielnicy Praga Północ
Udział: Płatny
5 września 2010 r. na Pradze Pólnoc w Warszawie odbędzie się Kulmixtura. Zeszłoroczną edycję tej imprezy odwiedziło 30 tys. osób. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większej frekwencji.
Stara Praga zmieni się w wieloetniczne miasteczko, w którym będzie można zapoznać się z tradycjami różnych kultur, podziwiać pokazy taneczne, rzemiosła artystyczne, spróbować przysmaków kulinarnych z całego świata, posłuchać dźwięków tradycyjnej muzyki oraz obejrzeć występy gwiazd na scenie.
Urząd Dzielnicy Warszawa Praga Północ zaprasza organizatorów turystyki do wzięcia udziału w imprezie, w charakterze wystawcy.
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Smyczkowa 12/21, 02-678 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.