Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Legia Cup

Łukasz Piwowarczyk zawodnikiem MP Legia Cup 2014

Łukasz Piwowarczyk (Diageo Reserve) i Łukasz...

Łukasz Piwowarczyk (Diageo Reserve), reprezentujący drużynę Klientów, został wybrany przez kibiców MP Legia Cup 2014 zawodnikiem meczu.

Publiczność wybierała zawodnika meczu Agencje Eventowe kontra Klienci, oddając głosy za pomocą sms-ów, do momentu ostatniego gwizdka kończącego regulaminowy czas gry. Za organizację konkursu odpowiadała Materna Communications.
Łukasz Piwowarczyk wystąpił w drużynie Klientów już po raz drugi.

Na co dzień reserve brands manager w Diageo Reserve. Całe życie związany z imprezami, prywatnie i zawodowo. W Diageo odpowiedzialny początkowo za projekty evenetowe dla marki Johnnie Walker, a później za wprowadzenie na rynek i aktywacje takich marek jak Bushmills, J&B czy Captain Morgan. Wielki fan innowacji i niestandardowego podejścia do realizacji, nawet najbardziej zaskakujących i ryzykownych, jeżeli mogą okazać się spektakularne.
Za sprawą J&B, twórca takich eventów jak impreza w zamku w rumuńskiej Transylwanii czy J&B Garage Party w podziemiach zamkniętego od wielu lat Hotelu Europejskiego. Wydarzenie to zostało wyróżnione przez czytelników magazynu Aktivist nagrodą „Impreza Roku” w ramach konkursu „Nocne Marki”. Prywatnie miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów, nowości oraz ludzi, którzy potrafią zaskoczyć pomysłem genialnym, a jednocześnie tak banalnym, że nikt inny na niego nie wpadł. Kiedyś myślał, że chce być DJ-em, ale po jednej próbie okazało się, że jednak woli się po prostu bawić, gdy na evencie jest już prywatnie, a nie służbowo. Jest także jurorem w konkursie Kreatywny Roku Branży Eventowej, organizowanym przez MeetingPlanner.pl.
Nagrody w plebiscycie „Zawodnik MP Legia Cup 2014” ufundował Bonifacio Spa & Sport Resort.

09 wrz 2014
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.