Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Legia Cup

Łukasz Piwowarczyk zawodnikiem MP Legia Cup 2014

Łukasz Piwowarczyk (Diageo Reserve) i Łukasz...

Łukasz Piwowarczyk (Diageo Reserve), reprezentujący drużynę Klientów, został wybrany przez kibiców MP Legia Cup 2014 zawodnikiem meczu.

Publiczność wybierała zawodnika meczu Agencje Eventowe kontra Klienci, oddając głosy za pomocą sms-ów, do momentu ostatniego gwizdka kończącego regulaminowy czas gry. Za organizację konkursu odpowiadała Materna Communications.
Łukasz Piwowarczyk wystąpił w drużynie Klientów już po raz drugi.

Na co dzień reserve brands manager w Diageo Reserve. Całe życie związany z imprezami, prywatnie i zawodowo. W Diageo odpowiedzialny początkowo za projekty evenetowe dla marki Johnnie Walker, a później za wprowadzenie na rynek i aktywacje takich marek jak Bushmills, J&B czy Captain Morgan. Wielki fan innowacji i niestandardowego podejścia do realizacji, nawet najbardziej zaskakujących i ryzykownych, jeżeli mogą okazać się spektakularne.
Za sprawą J&B, twórca takich eventów jak impreza w zamku w rumuńskiej Transylwanii czy J&B Garage Party w podziemiach zamkniętego od wielu lat Hotelu Europejskiego. Wydarzenie to zostało wyróżnione przez czytelników magazynu Aktivist nagrodą „Impreza Roku” w ramach konkursu „Nocne Marki”. Prywatnie miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów, nowości oraz ludzi, którzy potrafią zaskoczyć pomysłem genialnym, a jednocześnie tak banalnym, że nikt inny na niego nie wpadł. Kiedyś myślał, że chce być DJ-em, ale po jednej próbie okazało się, że jednak woli się po prostu bawić, gdy na evencie jest już prywatnie, a nie służbowo. Jest także jurorem w konkursie Kreatywny Roku Branży Eventowej, organizowanym przez MeetingPlanner.pl.
Nagrody w plebiscycie „Zawodnik MP Legia Cup 2014” ufundował Bonifacio Spa & Sport Resort.

09 wrz 2014
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.