Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Legia Cup

MP Legia Cup 2015: Wygrała drużyna Agencji Eventowych

Zwycięska drużyna: Agencje Eventowe. fot. Robert...
Srebrni medaliści - Drużyna Klientów
Komentatorzy spotkania: Tomasz Łapiński i Bożydar...
Prezentacja zawodników
Mad Mike Fire Show na rozpoczęcie spotkania
Mad Mike Fire Show
Kapitanowie: Aleksander Wencel (Monster Energy) i...
Puchar III edycji MP Legia Cup
Niecodzienne zadania sędziego Laguny i zdobywca...
Kibice przygotowani do wspierania swoich...
Drużyna Agencji Eventowych
Drużyna Klientów
Multimedialny pokaz w finale przygotowany przez...
After party: Zespół The Sixties

Mecz branży eventowej – Agencje Eventowe kontra Klienci – został rozegrany na Stadionie Legii Warszawa. Piłkarski pojedynek zakończył się wygraną drużyny Agencji, wynikiem 2:1. Wydarzenie zostało zorganizowane po raz trzeci przez portal MeetingPlanner.pl oraz Legia Biznes Klub.

Na Stadionie Legii Warszawa odbyła się trzecia edycja MP Legia Cup. Naprzeciwko siebie stanęły drużyny przedstawicieli agencji eventowych i ich klientów, reprezentujących korporacje i instytucje. Spotkanie na żywo komentowane było przez dziennikarza sportowego Bożydara Iwanowa w duecie z byłym piłkarzem reprezentacji Polski Tomaszem Łapińskim.
Drużyny poprowadzili trenerzy: Andrzej Strejlau i Artur Januszewski (zespół Klientów) oraz Tomasz „Gianni” Hajto i Grzegorz Szuka(zespół Agencji Eventowych). Sędzią głównym podczas meczu po raz kolejny był Krzysztof „Laguna” Łaniecki (Zawodowa Grupa Arbitrów). W bramce stanęli Maciej Szczęsny (drużyna Klientów) i Grzegorz Szamotulski (drużyna Agencji Eventowych). Wyjściu zawodników na murawę warszawskiej Legii towarzyszył Mad Mike Fire Show.

Pierwszego gola strzelił Adam Orlikowski (Legia Biznes Klub), dając tym samy prowadzenie Agencjom Eventowym i nadzieję na rewanż (dwie poprzednie edycje MP Legia Cup zwyciężyła drużyna Klientów). Nadzieję tę jeszcze bardziej pogłębił Michał Kozak (Mazurkas Travel), zdobywając drugą bramkę. Gola dla Klientów zdobył Tomasz Bisikiewicz (Boehringer Ingelheim), ale mimo gry z ogromnym poświęceniem, Klientom nie udało się doprowadzić do remisu (nie wykorzystali też dwóch rzutów karnych). Tym samym puchar po raz pierwszy trafił do zespołu Agencji. – Dwa poprzednie mecze zostały rozstrzygnięte na korzyść zespołu Klientów, dlatego tym bardziej zależało nam na odwróceniu wyniku i pokazaniu, że my też możemy powalczyć. Od samego początku zagraliśmy „na wynik”, pamiętaliśmy o zabawie, ale jednak zwycięstwo było naszym głównym celem, dlatego też postanowiliśmy dłużej utrzymywać na boisku zawodników, którzy prezentują lepszy poziom umiejętności. Każdy chciał wejść i pokazać się z jak najlepszej strony, ale wiedzieliśmy, że są wśród nas tacy, którzy mogą pomóc nam osiągnąć zwycięstwo. Tak też się stało, dwa gole w pierwszej połowie i gra na „dowiezienie wyniku” w drugiej okazały się w tym roku dobrą strategią – mówi kapitan drużyny Agencji Michał Czerwiński (InDreams).
 

– Trzecia edycja MP Legia Cup miała wiele cech wspólnych z meczami z poprzednich lat. Wielkie emocje, zaangażowanie zawodników na najwyższym poziomie, świetną organizację, a także zaskakująco wyrównany poziom sportowy. Jednym nowym elementem jest wynik rywalizacji. Po dwóch latach dominacji drużyna Agencji odniosła pierwsze, historyczne zwycięstwo. Gratulacje dla zwycięzców! W tym roku o tego jednego gola byliście lepsi – podsumowuje kapitan drużyny Klientów, Aleksander Wencel (Monster Energy).
Do ostatniego gwizdka publiczność zgromadzona na Stadionie Legii – na trybunach zasiedli przedstawiciele wszystkich sektorów branży eventowej – wybierała zawodnika meczu Agencje Eventowe kontra Klienci. Kibice uznali iż „Zawodnikiem MP Legia Cup 2015” jest grający w drużynie Agencji Eventowych Michał Błażejewski (Hogg Robinson Polska). W trakcie wydarzenia kibice mogli wspierać swoich faworytów, wysyłając dopingujące ich hasła, które pojawiały się na telebimie. – Atmosfera w szatni zarówno przed meczem, jak i, co zrozumiałe, po meczu była doskonała. Wszyscy dobrze się znamy, a to również pomogło nam w tym roku zbudować zwycięską drużynę. Świetnie poprowadził nas tegoroczny trener Tomasz Hajto, który zadbał o naszą odpowiednią motywację. Gratulacje należą się również Klientom, którzy jak zwykle reprezentowali bardzo wysoki poziom i niezwykłą chęć walki – podsumowuje Michał Czerwiński.
Finałem spotkania był pokaz wideomappingu 3D przygotowany przez VES, nawiązujący do historii Legii Warszawa. O najmłodszych kibiców podczas meczu zadbała grupa Potworkowo.

Podczas after party, które odbyło się w Centrum Biznesowym Legii, salach Gold i Silver, wystąpił zespół The Sixties, a cały wieczór muzycznie prowadził DJ Herc. Street foodowe menu, wpisujące się w meczowy klimat, przygotowało Belvedere Catering by Design.
Bożydar Iwanow oraz Tomasz Hajto przeprowadzili licytację niespodzianki przygotowanej przez Legię Warszawa, w skład której weszły m.in. spacer po dachu Stadionu i koszulka Legii Warszawa z podpisami zawodników. Uzyskane z licytacji – którą wygrało „konsorcjum” Belvedere Catering by Design, Jet Events i Walk Events – środki wpłyną na konto Fundacji Legii Warszawa.

 

MP Legia Cup: Mecz branży eventowej. Agencja Eventowe kontra Klienci odbył się 2 września.

Zawodnicy Drużyny Agencji Eventowych

Zawodnicy Drużyny Klientów

Partnerzy MP Legia Cup 2015

 


17 wrz 2015
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.