Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Legia Cup

Michał Błażejewski zawodnikiem MP Legia Cup 2015

fot. Robert A. Szarapka

Michał Błażejewski (Hogg Robinson Polska) reprezentujący drużynę Agencji Eventowych, został wybrany przez kibiców MP Legia Cup 2015 zawodnikiem meczu. Publiczność wybierała zawodnika meczu Agencje Eventowe kontra Klienci, oddając głosy za pomocą sms-ów, do momentu ostatniego gwizdka kończącego regulaminowy czas gry. Za organizację konkursu odpowiadała mProfi.pl.
 

Michał Błażejewski jest project managerem Meetings, Groups & Events w Hogg Robinson Polska. Zagorzały zwolennik aktywnego spędzania czasu wolnego w każdej dowolnej formie, w meczu Agencje Eventowe kontra Klienci gra co roku, od pierwszej edycji wydarzenia. Miłośnik górskich wycieczek z plecakiem, przede wszystkim po Bieszczadach. Kochający nieodkrytą Polską przyrodę z perspektywy kajaka lub roweru. Uwielbia rywalizację i adrenalinę w sporcie. Utożsamia się z osobami o twardym charakterze, a jego piłkarski wzór to od zawsze Marcin Wasilewski.
Od ponad 11 lat związany z branżą eventową, dzięki której dopełnia swoją pasję związaną z podróżowaniem. Jak podkreśla, taktyka w pracy i na boisku połączona z właściwą organizacją czasu pracy stanowią jego najmocniejszą stronę.
– To już trzeci raz, kiedy biorę udział tym fantastycznym wydarzeniu i pierwsza wygrana, a to daje poczucie zadowolenia i satysfakcji. Myślę, że z każdym rokiem zarówno moje, jak i kolegów umiejętności sportowe są na coraz wyższym poziomie. Patrząc z płyty boiska na trybunę dopingujących kibiców i świetną zabawę, można faktycznie poczuć się jak Leo Messi na Camp Nou. Z niecierpliwością czekam na kolejny mecz – komentuje podwójne zwycięstwo, swoje i swojej drużyny, Michał Błażejewski.

Nagrody dla zawodnika meczu i uczestnika plebiscytu ufundowały hotele Tobaco i Zamek Biskupi.
Mecz Agencje Eventowe kontra Klienci zakończył się zwycięstwem Agencji (2:1). Spotkanie odbyło się 2 września, na Stadionie Legii Warszawa.

 


15 wrz 2015
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.