Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Power Awards - Nominacje

MP Power 12 kategoria: Meeting planner – stowarzyszenie

Anna Kalicka
Urszula Markowska
Rafał Polarczyk

Anna Kalicka, specjalista, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan
Z wykształcenia historyk, ale swoją zawodową ścieżkę związała z branżą MICE, rozpoczynając od współpracy z firmami zajmującymi się techniką eventową. W 2011 r. dołączyła do zespołu Europejskiego Forum Nowych Idei, którego celem było przygotowanie europejskiej konferencji na ponad 1000 osób. Do osiągnięć 2012 r. zalicza organizację Misji Gospodarczej przy Prezydencie RP do Portugalii współorganizowaną z Ministerstwem Gospodarki oraz drugą edycję Forum Nowych Idei.

Urszula Markowska, Kierownik Biura Zarządu Głównego, Polskie Towarzystwo Ginekologiczne
Urszula Markowska jest doktorem nauk medycznych, a pole jej głównych zainteresowań w medycynie stanowią położnictwo i ginekologia. Odpowiada za organizację spotkań Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, a do ostatnich kluczowych projektów zalicza XXXI Kongres Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego z udziałem zagranicznych wykładowców, na który łącznie złożyło się ponad 90 sesji naukowych.
 

Rafał Polarczyk, specjalista ds. marketingu,
Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej

Absolwent marketingu w Wyższej Szkole Marketingu i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Wcześniej związany m.in. z agencją Green Fish, Pol-Mot Holding SA, WiedzaNet. Do osiągnięć i jednocześnie kluczowych projektów zalicza Wektory 2011 oraz Doroczny Bal Pracodawców zorganizowane na Stadionie Narodowym w Warszawie, konferencję „Polska na gazie łupkowym” oraz imprezę rekreacyjno-edukacyjna, marsz nordic walking połączony z piknikiem „Zabierz Serce na Spacer”.

10 mar 2013
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.