Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Power Awards - Nominacje

MP Power 12 kategoria: Meeting planner – dział zakupów

Agnieszka Kołodziejczak
Adam Kowalski
Katarzyna Lech

Agnieszka Kołodziejczak, kupiec, E.Wedel
Absolwentka technologii żywności w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, obecnie studentka Podyplomowych Studiów Menedżerów Zakupów Szkoły Głównej Handlowej. W ramach scentralizowanego procesu zakupowego uczestniczyła m.in. w projektach organizacji konferencji sprzedaży, New Year Party, wyjazdu zagranicznego dla Działu Sprzedaży i spotkania szkoleniowo-integracyjnego dla tegodziału oraz spotkań zarządu.

Adam Kowalski, kierownik Sekcji Zakupów No-Manufacturing, Grupa Goodyear Dunlop Tires Polska
W swojej karierze zawodowej odpowiadała za sekcje zakupowe w takich firmach jak Ferrero Polska, Altadis (Tabacco Company), Bols (grupa CEDC), T-Mobile i obecnie w Grupie Goodyear. Kluczowe projekty, przy których ostatnio pracuje, to organizacja eventów i i ncentive travel dla dealerów, kampania BTL dla serwisów Premio, kampanie BTL oraz zakupy marketingowe na Ukrainie. Za ważne wydarzenia uznaje realizacje incentive travel dla dealerów do Hongkongu i RPA.

 

Katarzyna Lech, procurement manager EMEAR,
Shell Polska

Absolwentka geologii, geofizyki i ochrony środowiska w Akademia Górniczo-Hutniczej w Krakowie, studiów podyplomowych Project Management oraz Master of Business Administration  w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w działach zakupów międzynarodowych korporacji. Do osiągnięć 2010 roku zalicza organizację wraz z agencją eventu „People make the difference real” w Krakowie dla kilkuset uczestników mówiących sześcioma językami. Zaangażowana w projekty charytatywne i wolontariat.
 

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.