Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Power Awards - Nominacje

MP Power Projekt kategoria: Event. Promocja marki

agencja: El Padre, klient: Toyota Motor Poland
agencja: Allegro Agency, klient: ING Bank Śląski
agencja: Live, klient: PKN Orlen

Lexus Fashion Night (El Padre, Toyota Motor Poland)
Podczas finałowego, szóstego Lexus Fashion Night, który odbył się w warszawskim Expo XXI, główną sceną stał się szklany podświetlany wybieg, gdzie zaprezentowane zostały wybrane w ramach konkursu dla projektantów mody kolekcje oraz nowy model marki Lexus. Gwiazdą wieczoru był aktorka i modelka Milla Jovovich a towarzyszyli jej ambasadorzy marki w Polsce – Magdalena Różdżka i Paweł Małaszyński. Przygotowana na ten wieczór scenografia umożliwiła lokowanie logotypu Lexusa na każdym zrobionym tego wieczora zdjęciu.
 

Spotkanie z podziałem na głosy (Allegro Agency, ING Bank Śląski)
Pod wspólnym tytułem „Spotkanie z podziałem na głosy” odbył się cykl spotkań dla klientów ING Bank Śląski. Koncepcja kreatywna eventów była oparta na tym, jak ważną rolę zarówno w biznesie, jak i w życiu odgrywa, często niedoceniany, głos, a to w jaki sposób mówimy może być często kluczowe dla wizerunku. Gościem spotkań, które odbyły się w teatrach w kilku dużych miastach w Polsce, był ekspert od emisji głosu Łukasz Nowicki.

Verva Street Racing 2012 (Live, PKN Orlen)
Całodniowa masowa impreza motoryzacyjna w centrum Warszawy miała podkreślić wizerunek marki Verva jako paliwa premium, skojarzyć markę z najszybszymi samochodami na świecie oraz być swego rodzaju testem paliw w prawdziwie sportowych warunkach. Centrum stolicy zostało przebudowane na tor wyścigowy, na którym pojawiło się 210 samochodów i motocykli z całego świata. Publiczność obserwowała 38 przejazdów na żywo przy pomocy dziewięciu ekranów diodowych i 20 wież nagłośnieniowych. Scenariusz imprezy dostosowany był do wejść na żywo na antenę kanałów TVN.

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.