Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Power Awards - Nominacje

MP Power Projekt kategoria: Event. Pozostałe formy

agencja: Walk Events, klient: Deutsche Telekom AG...
agencja: PHU Martom-Traveland, Hotel Anders
agencja: ARS Communication, klient: Miasto...

Electronic Beats – Poland (Walk Events, Deutsche Telekom AG & 2Bild GmbH)
Electronic Beats to międzynarodowy program muzyczny prowadzony przez Deutsche Telekom AG. Projekt stanowi platformę, w której skład wchodzą m.in. wydawnictwa, radio internetowe, portal i przede wszystkim wydarzenia muzyczne. Do Polski Electronic Beats Festival – prezentujący przekrój muzyki elektronicznej – trafił wraz z pojawieniem się marki T-Mobile. Dotychczasowe koncerty to: inauguracyjny w warszawskim Soho Factory, w Stoczni Gdańskiej, w katowickim Oku Miasta w ramach Off Festival.
 
FIVB Beach Volleyball Swatch World Tour 2012 (PHU Martom-Traveland, Hotel Anders)
Hotel Anders w Starych Jabłonkach po raz kolejny był organizatorem turnieju siatkówki plażowej rozgrywanego w tzw. wielkim szlemie. W ciągu siedmiu dni przed 70 tys. publiczności mecze na ośmiu boiskach rozegrało ponad 200 par siatkarzy plażowych z całego świata. Turnieje wielkoszlemowe w siatkówce plażowej oprócz Starych Jabłonek rozgrywane są Pekinie, Gstaad, Klagenfurcie, Moskwie, Paryżu i Rzymie.

 

Strefa Kibica UEFA Euro 2012 w Warszawie (ARS Communication, Miasto Stołeczne Warszawa)
Warszawska Strefa Kibica była największą w historii mistrzostw Europy. Projekt był wielowymiarowy, nie tylko pod względem organizacyjnym, ale także pod kątem licznych funkcji, które musiał spełnić. Lokalizacja strefy – 12 hektarów powierzchni, 6 km płotów ogrodzeniowych, 20 tys. m kw. brandingu, siedem ogólnodostępnych wejść i 55 bram ewakuacyjnych – w ścisłym centrum stolicy była dużym wyzwaniem organizacyjnym. Strefę kibica, która stanowiła 25 imprez masowych odbywających się dzień po dniu odwiedziło 1,5 mln kibiców.

W załącznikach do pobrania znajduje się oświadczenie ARS Communication, dotyczące realizacji projektu.

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.