Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Power Awards - Nominacje

MP Power Projekt kategoria: Kongres

organizator: Stowarzyszenie Kongres Kobiet
agencja: Symposium Cracoviense, klient: Polskie...
agencja: Walk Events, klient: PZU

IV Kongres Kobiet (Stowarzyszenie Kongres Kobiet)
Kongres Kobiet odbywa się raz do roku i stanowi największe w Polsce spotkanie kobiet ponad podziałami. IV kongres, który odbył się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, odwiedziło ok. 7,5 tys. osób. Zorganizowanych zostało pięć sesji plenarnych (Sala Kongresowa), 20 paneli równoległych, trzy międzynarodowe okrągłe stoły i debata z udziałem 250 prelegentek z całego świata. Kongres obsługiwała ponad 200-osobowa grupa wolontariuszy.


XXX Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (Symposium Cracoviense, PTD)
Kongres dermatologów był połączeniem m.in. prelekcji, sesji naukowych – prowadzonych w sześciu salach równolegle – prezentacji nowych produktów i osiągnięć naukowych. Krakowski kongres nawiązujący w koncepcji graficznej do „zjadanego przez choroby” ołtarza Wita Stwosza, zgromadził 1400 uczestników. Do sztuki nawiązywał wykład inauguracyjny „Między sztuką a Wenerą”, wystawa Mulaże, koncert w Bazylice Mariackiej oraz spektakl „Piwnicy pod Baranami” podczas kolacji w Starej Zajezdni. Obrady odbywały się w Audytorium Maximum UJ.

Kongres Sprzedaży: Ludzie. Pasje. Sukcesy. (Walk Events, PZU)

Coroczny kongres sprzedaży PZU SA łączy część merytoryczną z galą wręczenia nagród. Koncepcja kongresu nawiązywała do słowa sukces, a wzięli w nim udział goście – m.in. Michał Żebrowski, Katarzyna Grochola, Maciej Zień – których zajęcia i pasje prowadzą do życiowego spełnienia. Część spotkania miała charakter talk show prowadzonego przez duet: Dorota Wellman i Marcin Prokop. Część poświęcona wręczeniu nagród była multimedialnym show, podczas którego wystąpili artyści, którym udało się osiągnąć sukces. Gwiazdą wieczoru był Perfect.

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.