Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Power Awards - Nominacje

MP Power 12 kategoria: Open

Paweł Adamowicz
Marcin Korolec
Paweł Sztompke

Paweł Adamowicz, prezydent Miasta Gdańsk

Prawnik, polityk, samorządowiec. Do kluczowych projektów miasta z punktu widzenia branży eventowej zalicza Euro 2012, podczas którego w Gdańsku – mieście gospodarzu – odbyły się trzy mecze grupowe i ćwierćfinał. Zaangażowany w pozyskiwanie dla miasta kongresów i konferencji, m.in. Scanbalt Forum 2013, InfoShare 2013, International Outsourcing Forum 2012. Miasto współorganizowało m.in. ICES Annual Science Conference czy Baltic Debelopment Forum Summit 2011.

 


Marcin Korolec, minister środowiska
Prawnik, wieloletni pracownik administracji rządowej, negocjator. W polityce ochrony środowiska dąży do zrównoważenia potrzeb ekologii i ekonomii tak, by harmonijnie łączyć ochronę środowiska i rozwój gospodarczy. Jest pomysłodawcą zgłoszenia Polski (Warszawy) na gospodarza Konferencji Klimatycznej ONZ w sprawie Zmian Klimatu COP19. Polska otrzymała zgodę na organizację globalnego szczytu, w którym przewidywany jest udział ok. 12 tys. delegatów.

 
Paweł Sztompke, dziennikarz, Polskie Radio Program 1
Z wykształcenia muzykolog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie studiował również socjologię i dziennikarstwo. Specjalizuje się w sprawach kultury i muzyce, w szczególności w muzyce filmowej. Do kluczowych projektów zalicza prowadzenie Koncertu Noworocznego w Filharmonii Narodowej, finałów akcji Mistrz Mowy Polskiej, gali rozdania nagród Polskiej Organizacji Turystycznej, Gali Nagród Teatru Polskiego Radia oraz wielu premier filmowych, m.in. Hobbita i Skyfall).
 

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.