Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Power Awards - Nominacje

MP Power Projekt kategoria: CSR w branży eventowej

agencja: Live Marketing Concept, klient: Bayer...
agencja: InDreams, klient: Toyota Motor Poland
organizator: Poland Convention Bureau POT

Bayerancki Cyrk (Live Marketing Concept, Bayer Consumer Care)
Podczas konferencji dla pracowników firmy Bayer został przeprowadzony projekt CSR, podczas którego goście eventu wspólnie z wychowankami Domu Dziecka przygotowali i wystawili przedstawienie cyrkowe. Podzieleni na dwanaście zespołów uczestnicy podczas wspólnej zabawy odpowiadali za opracowanie poszczególnych elementów scenariusza.

 

Free Your Kiwi (InDreams, Toyota Motor Poland)
Wsparcie zagrożonej wymarciem populacji ptaków kiwi – symbolu Nowej Zelandii – zostało wkomponowane w wyjazd incentive travel, którego scenariusz opierał się o zasady działania koncernu Toyota. Jednym z filarów tej działalności jest dbałość o środowisko. Na stronie www wyjazdu uruchomiona została zakładka „free your kiwi”, gdzie został m.in. przeprowadzony konkurs na imię dla kiwi będącego pod opieką Toyoty. Cała grupa odwiedziła ośrodek Kiwi Encounter Rainbow Springs. Film z tej wizyty oraz finał konkursu zaprezentowano podczas uroczystej kolacji. Odtąd koncern opiekują się kiwi o imieniu Tojuś.

Wracamy do Ogrodu (Poland Convention Bureau POT)
Projekt CSR-owy skierowany do przedstawicieli przemysłu spotkań w Polsce, którego celem jest stworzenie platformy komunikacji i współpracy pomiędzy Poland Convention Bureau a branżą, zainteresowanie profesjonalistów związanych z organizacją spotkań społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz współpraca z organizacjami wspierającymi funkcjonowanie placówek opiekuńczo-wychowawczym i pomoc tym placówkom. Inspiracją projektu Wracamy do Ogrodu był IMEX Challenge, który odbył się w Rodzinnym Domu Dziecka w Wesołej w 2010 r.

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.