Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Power Awards - Nominacje

MP Power Projekt kategoria: Oprawa multimedialna

agencja: Anix Production House, realizacja: Brill...
agencja: Live, klient: Orange Polska
realizacja: SQM, klient: KGHM Polska Miedź

Mapping „Legionowo Porusza” (Anix Production House, Brill AV Media, Urząd Miasta Legionowo)
Projekt został zrealizowany na zlecenie agencji Anix Production House, która dla Urzędu Miasta Legionowo zrealizowała event pod hasłem Akcja. Poruszenie!, promujący nową markę i logotyp Legionowo. Porusza! Mapping nawiązujący do cech promowanej marki został zrealizowany na szklanej fasadzie budynku urzędu miasta. Zgodnie z hasłem akcji sygnał do startu projekcji wyszedł od przedstawicieli miasta „wytwarzających” energię na rowerach.

Mapping Orange (Live, Orange Polska)
Animacja nawiązywała w swojej treści do emocji kibiców i charakteru Euro 2012 i miała być symboliczny powitaniem kibiców przez markę Orange. Frontowa elewacja hotelu Novotel Centrum została wyklejona folią umożliwiającą przeprowadzenie mappingu. Miejsce eventu stało się jednocześnie planem zdjęciowym do produkcji spotu reklamowego Orange. TVN24 transmitowała projekcję, można ją było zobaczyć także poprzez live streaming na orange.pl.

Namiot multimedialny KGHM (SQM, KGHM Polska Miedź)
Z okazji jubileuszu pięćdziesięciolecia firmy powstała koncepcja stworzenia namiotu multimedialnego, a w nim multimedialnej wycieczki przenoszącej do świata dźwięku, obrazu, animacji i interakcji. Za pomocą czterech żywiołów i ich wykorzystania w pracy KGHM zostało przybliżone funkcjonowanie firmy i jej historii. Namiot odwiedziło ok. 3,5 tys. osób.

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.