Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Power Awards - Nominacje

MP Power Projekt kategoria: Catering

agencja: Mazurkas Catering klient: Jora...
organizator: Mazurkas Catering
agencja: Filmar Filipiak i Marchlewski, klient:...

Adventure World Warsaw (Mazurkas Catering, Jora Entertainment)
Koncepcja inauguracji budowy tematycznego parku rozrywki nawiązywała do świata bajki i przygody. Zadaniem dla firmy cateringowej było stworzenie menu, które odda klimat poszczególnych stref tematycznych. W strefie słodkiej i bajkowej scenerii – znalazły się m.in. ogromnych rozmiarów pączki, wielkie zakręcona lizaki i wata cukrowa, w strefie kuchni molekularnej – kwiaty i owoce zanurzone w ciekłym azocie. W strefie land of legends podawane były m.in. ogon żmii, smażone larwy, szarańcze, świerszcze i drewnojady.

Catering Show 2012 (organizator: Mazurkas Catering)
Catering Show – wizerunkowe wydarzenie firmy Mazurkas Catering ma za zadanie wzmocnić świadomość planistów dotyczącą wagi części cateringowej podczas event. Zdaniem organizatorów, catering sam w sobie może stanowić spektakl. Tematyka show w 2012 r., nawiązywała do UEFA Euro 2012 – zarówno w warstwie kulinarnej, organizacyjnej, jak i artystycznej. Galowa zasiadana kolacja była połączona z częścią koktajlową. W show wzięło udział ponad tysiąc gości.

Koncert Roda Stewarta w Toruniu (Filmar Filipiak i Marchlewski, MJM Prestige)
Organizacja i obsług cateringu dla tysiąca gości w hali wipowskiej podczas koncertu Roda Stewarta, który odbył się w Motoarenie w Toruniu. Zadaniem firmy cateringowej była obsługa kliku równocześnie odbywających się imprez podczas koncertu oraz przygotowanie menu według indywidualnego zamówienia zespołu i ekipy Roda Stewarta. Przygotowano m.in. 25 rodzajów dań rybnych, dania kuchni śródziemnomorskiej z elementami kuchni polskiej.

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.