Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Power Awards - Nominacje

MP Power Projekt kategoria: Aktywny outdoor

agencja: Joyevent.pl, klient: Sartorius Stedim
agencja: Active Team, klient: 7N
agencja: Extreme Group, klient: Grupa Kapitałowa...

Impreza integracyjna Sartorius Stedim (Joyevent.pl, Sartorius Stedim)
Impreza integracyjna dla pracowników i partnerów międzynarodowej korporacji Sartorius Stedim po raz pierwszy miała miejsce w Polsce. W scenariuszu znalazły się team building, zwiedzanie miasta i integracja na plaży. W centrum Gdańska zaplanowano rekreacyjne regaty smoczych łodzi, następnie zajęcia na statku pirackim i zwiedzanie miasta z tej perspektywy oraz warsztaty szkutnicze na sopockiej plaży zakończone chrztem i wodowaniem łodzi.

Retro Challenge - 7N kick-off 2012 (Active Team, 7N)
Kick off firmy 7N i przygodowa impreza integracyjna przyjęły formułę rajdu fitami 126p czyli wystylizowanymi maluchami. Koncepcja spotkania miała nawiązywać do rajdów w stylu Monte Carlo. Nawigacyjny rajd wyruszył z Augustowa i dotarł do Druskienników. W trakcie jazdy na uczestników czekała seria zadań i atrakcje, m.in. aquqpqrk i całoroczny stok narciarski. Rywalizacja została zainaugurowana ze sceny na augustowskim rynku w obecności mieszkańców miasta i lokalnych mediów, zwycięzcy zostali ogłoszeni podczas imprezy finałowej w Druskiennikach.

Żyć trzeba albo niebezpiecznie, albo w ogóle (Extreme Group, Grupa Kapitałowa IDM SA)
Podczas wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego Grupy Kapitałowej IDM SA postawiono przed uczestnikami zadania wymagające podjęcia ryzyka i przełamania własnych ograniczeń. Zajęcia odbywały się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Jednym z bardziej ekscytujących punktów programu był 300-metrowy zjazd kolejką amerykańską. Transport pomiędzy stanowiskami odbywał się helikopterami, dzięki czemu był czas na loty widokowe.

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.