Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Power Awards - Nominacje

MP Power Projekt kategoria: Incentive travel

agencja: Viventum, klient: Bayer Diabetes Care
agencja: Incentive Concept/ICP Group klient: BASF...
agencja: InDreams, klient: Toyota Motor Poland

Jedz, baw się i szusuj! (Viventum, Bayer Diabetes Care)
Jedz, baw się i szusuj! – hasło i klamra koncepcyjna tygodniowego wyjazdu incetine do Włoch (Madonna di Campiglio, Mediolan) 45 pracowników firmy Bayer. Scenariusz wyjazdu nawiązywał do fragmentu książki dotyczącego Włoch „Jedz, mód się i kochaj” Elizabeth Gilber – w szczególności skupiał się na doświadczeniu różnorodnej kuchni włoskiej, zabawie (w programie znalazło się kilka tematycznych imprez) oraz zajęciach dla narciarzy i integracji na stoku.

Pictor na szczytach ochrony (ICP Group, BASF Polska)
Kluczowi klienci BASF Crop Protection zostali zaproszeni na incentive travel w Himalaje do Nepalu. Koncepcja wyjazdu, podobnie jak wartości promowanego produktu, miała opierać się na zdobywaniu szczytów i pokonywaniu barier. Trekking na wysokości ok. 4000 m n.p.m. zakończył się zdobyciem szczytu z widokiem na Mount Everest. W scenariuszu incentive travel znalazły się także m.in. nieturystyczne szlaki, wioski czy świątynie, warsztaty fotograficzne, lekcje gotowania i działania z zakresu CSR.

Toyota Kiwi Way (InDreams, Toyota Motor Poland)
Z okazji dwudziestolecia działalności marki Toyota w Polsce partnerzy Toyota Motor Poland i Toyota Bank zostali zaproszeni do Nowej Zelandii na incentive travel połączoną z kick off action. Projekt, w którym wzięło udział 140 gości, nawiązywał do filozofii pracy koncernu. Wszystkie atrakcje programu zostały oparte o wyzwania, kaizen, Genchi Genbutsu, szacunek i pracę zespołową. Dużym wyzwaniem organizacyjnym była skomplikowana logistyka – koordynacja 18 lotów, grupa została przewieziona do docelowej destynacji trzema lotami rejsowymi z przerwą w Singapurze. Hasło Kiwi Way nawiązywało do nowozelandzkiego stylu życia.

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.