Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Power Awards - Nominacje

MP Power Projekt kategoria: Event. Produkt launch

agencja: Polymus, klient: Hewlett-Packard
agencja: Live Marketing Concept, klient:...
agencja: Mea Group, klient: Samsung Electronics

Konferencja Hewlett-Packard 3 PAR (Polymus, Hewlett-Packard)
Celem eventu, który odbył się w warszawskim Teatrze Capitol, była prezentacja technologiczna pamięci masowej HP 3PAR Utility Storage – możliwości i korzyści biznesowych, jakie przyniesie jej stosowanie. Show odbyło się na kilku płaszczyznach – białej scenie oraz scenograficznych sześcianach, które „ożywione światłem projektorów” stwarzały realne bryły serwerów. Przestrzenna scenografia dawała efekt trójwymiarowości. Mini spektakl 3D przeniósł uczestników w wirtualny świat.

Nowy Antos road show (Live Marketing Concept, Mercedes-Benz)
Prezentacja nowego pojazdu ciężarowego Mercedes-Benz Antos odbyła się podczas read show do dziewięciu stacji serwisowych na terenie Polski. Aby przedstawić cechy nowego Antosa, stworzono multimedialne show z wykorzystaniem wideomappingu na ciężarówce. Do koordynacji spotkań został stworzona platforma internetowa, a tematyczne warsztaty odbywały się w kameralnych grupach.

Polska premiera Samsunga Galaxy SIII (Mea Group, Samsung Electronics)

Premiera smartfona Samsunga Galaxy SIII nawiązywała do nowoczesnego i klasycznego stylu nowego telefonu - w Starej Pomarańczarni w Łazienkach Królewskich w Warszawie stanął nowoczesny biało-niebieski namiot. Smartfon został zaprezentowany m.in. z wykorzystaniem technologii rozszerzonej rzeczywistości. Specjalnie na tę premierę Cai Caslavinieri skomponował utwór muzyczny inspirowany domyślnymi dzwonkami nowego Samsunga. Na scenie wystąpił zespół Me Mysel and I oraz DJ Cai Caslavinieri wraz z Nowhere United Orchestra.

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.