Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Power Awards - Nominacje

MP Power 12 kategoria: Dostawca – catering

Beata Bronowicz
Michał Kozak
Magdalena Maciejewska

Beata Bronowicz, dyrektor sprzedaży,

Belvedere Catering by Design
Absolwentka nauk politycznych swoją zawodową ścieżkę rozpoczęła w PTK Centertel. Z Belvedere związana od 11 lat, przez 7 lat na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży, a od 4 lat pełni obecną funkcję. Do osiągnięć zalicza wygrany przetarg i obsługę ICP Proposers’ Days dla Komisji Europejskiej (ponad 3 tys. gości). Ważnym projektem była także impreza promująca Fly Emirates, podczas której zostały zaprezentowane kuchnie z różnych regionów świata.

Michał Kozak, dyrektor zarządzający, Mazurkas Catering i MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Od lat związany jest z hotelarstwem, w którym wykorzystuje wykształcenie ekonomiczne i marketingowe. Do osiągnięć zalicza zwiększenie przychodów do poziomu najwyższego w 12-letniej historii firmy w roku 2012. Za kluczowe projekty uznaje realizację Catering Show 2012 oraz obsługę m.in. Jeronimo Martins (3000 osób), IBM (1000 osób),, UEFA – International Broadcast Centre (1200 osób), Mona Vie (4000 osób). Działa w Stowarzyszeniu Branży Eventowej.

Magdalena Maciejewska, outside catering sales manager, Sheraton Catering
Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientami Uniwersytetu Szczeciński. Podczas swojej kariery związana z eventami jako dostawca usług i jako realizator wydarzeń, pracując w agencji Allegro. Do osiągnięć zalicza obsługę Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (1000 osób), pikniku dla pracowników OBI w Pepsi Arenie (5000 osób), Święta Narodowego Niemiec w Arkadach Kubickiego (1000 osób), loży wipowskich podczas meczu Polska – Anglia (700 osób).

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.