Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Power Awards - Nominacje

MP Power 12 kategoria: Dostawca – multimedia

Iwona Czarnata
Michał Czerniak
Marek Wasilewski

Iwona Czarnata, kierownik projektów, Trias Event Engineering
Absolwentka warszawskiej SGH i Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości. Zanim trafiła do Trias SA, pracowała w firmie Lidex. Oprócz prowadzenia projektów, zajmuje się szkoleniami z zakresu multimediów dla pracowników agencji eventowych. Do kluczowych projektów zalicza rozwiązania  zastosowane m.in. podczas eventu z okazji połączenia TP SA z Orange, launchu Hondy Civic, konferencji e-nnovation czy Netia Biznes to Rozmowy.

Michał Czerniak, dyrektor zarządzający, Brill AV Media
Absolwent wydziału ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Małym i Średnim Przedsiębiorstwem w SGH. Swoją przygodę z branżą eventową rozpoczął w 2005 roku na Węgrzech, w firmie matce Bril AV Media. Po powrocie rozpoczął budowanie polskiego oddziału firmy. Do kluczowych projektów 2012 r. zalicza warsztaty z techniki eventowej „Edukacja rynku, rozwój kompetencji event managerów”, obsługę Catering Show 2012 oraz międzynarodowej konwencji MonaVie.

Marek Wasilewski, właściciel, Pro4Media
Zanim zdecydował się na inwestycję we własną działalność, realizował projekty w firmach TSB i Wizja. Budował firmę i zespół od samego początku, szkoląc wszystkich pracowników. Jego ulubionym rodzajem eventów są video mappingi 3D i projekcje wielkoformatowe. Do osiągnięć zalicza inwestycje w zespół i sprzęt. Jeśli chodzi o projekty zrealizowane w 2012 roku – przygotowania opery „Solaris” wystawianej podczas Bregenckiego Festiwalu Sztuki w Austrii, Microsoft Technology Summit czy video mapping 3D na fasadzie Pałacu w Wilanowie podczas Biennale Sztuki w Warszawie.
 

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.