Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Power Awards - Nominacje

MP Power 12 kategoria: Dostawca – venue

Żaneta Berus
Tomasz Dowgiałło
Przemysław Trawa

Żaneta Berus, prezes zarządu, Centrum Expo XXI
Absolwentka studiów MBA w Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie całe życie zawodowe związana jest z promocją gospodarki. Pracowała m.in. w Krajowej Izbie Gospodarczej w Biurze Promocji Zagranicznej, jako konsul handlowy w Chicago a od 2000 r.  związana jest z Expo XXI. Wiceprezes Polskiej Izby Przemysłu Targowego, działa także w Radzie doradczej Fundacji FCSR. Za kluczowe projekty uznaje m.in. organizację w Expo XXI 50-lecia John Deere w Europie, Gali Europejskie Oscary czy Microsoft Technology Summit.

Tomasz Dowgiałło, dyrektor generalny Hotelu Anders
Absolwent zarządzania i marketingu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Od początku swojej kariery zawodowej związany jest z Grupą hotelową Anders oraz sportem. W hotelarstwie przeszedł wszystkie zawodowe szczeble, zaczynając od pomocy kuchennej, barmana i ratownika. Obecnie pełni także funkcję dyrektora Turnieju Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej. Do kluczowych osiągnięć zalicza „Puchar Świata w Siatkówce Plażowej”, który odbył się w hotelu Andres, oraz zarządzanie projektem „Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej 2013”

Przemysław Trawa, wiceprezes zarządu, Międzynarodowe Targi Poznańskie
Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i Wielkopolskej Szkołye Biznesu. Wykładowca akademicki. Do szczególnych projektów zalicza m.in. Konferencję Klimatyczną COP 14, 32. Europejskie Spotkanie Młodych Taizé, spotkania towarzyszące polskiemu przewodnictwu w Radzie UE. Za osiągnięcia uznaje m.in. modernizację Poznań Congress Center, otwarcie Sali Ziemi, organizację Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego czy Międzynarodowego Turnieju Tenisa Stołowego Polish Open.
 

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.