Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Power Awards - Nominacje

MP Power 12 kategoria: Meeting planner – team building/outdoor

Bartosz Bogucki
Olga Krzemińska
Rafał Szczepanik

Bartosz Bogucki, właściciel, Bartbo
Absolwent wydziału budownictwa, działalność w branży rozpoczął od zakupy sześciu pistoletów do paint balla oraz inwestycji w dwa quady, a w ciągu 11 lat rozwinął firmę na ogólnopolską skalę. Obecnie pracuje w niej 70 osób. Rok 2012 Bartbo zakończyła realizacją ponad 500 projektów, a firmowe auta przejechały ponad 400 tys. kilometrów. Jak podkreśla Bogucki, zawsze patrzy daleko w przyszłość i wie, że zawsze jest co ulepszać i zmieniać w firmie, którą prowadzi.

Olga Krzemińska, managing director, Power Sport
Inicjatorka firmy Power Sport, członek zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji w Warszawie. Za ważne osiągnięcie uważa zdobycie przez Power Sport tytułu Firma Roku 2012 przyznanego w konkursie Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej oraz nagrody w konkursie „Polski Internet”. Kluczowym projektem jest m.in. uruchomiony w 2012 r. klub Elite Circle i organizowany w jego ramach Rage-Revolution. W latach 2002-2004 wicemistrzyni Polski w squashu.

Rafał Szczepanik, prezes, Training Projects
Od 12 lat prowadzi szkolenia menedżerskie, wyjazdy integracyjne i gry symulacyjne. Jest współzałożycielem portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem.
Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które zrzesza, szkoli i certyfikuje trenerów team buildingu. Współautor Kodeksu Outdooru. Autor książki „Budowanie zespołu”. Do osiągnięć 2012 roku zalicza stworzenie planszowej gry symulacyjnej Antarktyda 2020, dedykowanej do zajęć team buildingu. Na jednej planszy grać może do 150 uczestników eventu.
 

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.