Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Power Awards - Nominacje

MP Power 12 kategoria: Meeting planner – PCO/DMC

Agnieszka Faracik-Leśniak
Seweryn Jakubiec
Anna Jędrocha

Agnieszka Faracik-Leśniak, managing partner,
DMC Poland

Z wykształcenia romanistka, od 2004 roku współprowadzi DMC Poland. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako pilot wycieczek zagranicznych oraz project & event manager. Aktywnie działa w MPI Poland, gdzie pełni funkcję wiceprezes ds. edukacji. Do szczególnych osiągnięć ostatniego roku zalicza obsługę jako oficjalny partner firmy Castrol – sponsora UEFA Euro 2012 – podczas mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.


Seweryn Jakubiec, chief operations officer,
Poland Concept
DMC
Z branżą eventową i marketingową związany od wielu lat – pracował m.in. w  IQ Marketing, Banah Group, Em Lab SA. W 2011 r. trafił do ICP Group, gdzie od podstaw tworzył dział DMC. Do swoich osiągnięć zalicza kompleksową obsługę firmy Canon – sponsora Euro 2012, pozyskaną w wyniku dwustopniowego przetargu. Współzałożyciel i wiceprezes Stowarzyszenia Branży Eventowej. Za ważne wydarzenie uznaje także udział w międzynarodowym projekcie CSR-owym IMEX Challenge w Słowenii.

Anna Jędrocha, prezes zarządu, Symposium Cracoviense
Absolwentka krakowskiej AWF i Szkoły Hotelarskiej. Obecnie prezes zarządu Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce. Działa w wielu branżowych organizacjach – m.in. Krakowskiej i Polskiej Izbie Turystyki, Stowarzyszeniach Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie i Krynica Convention Bureau. Ekspert w zespołach konsultacyjnych ds. promocji gospodarczej i turystycznej Miasta Krakowa i Województwa Małopolskiego. Do osiągnięć 2012 roku zalicza zdobycie dla Krakowa organizacji kilku kongresów i sympozjów medycznych i naukowych, z których każde liczyło kilkuset uczestników.
 

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.