Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Aktualności

Czarny Potok Resort & Spa – wkrótce otwarcie

W Krynicy Zdroju powstaje Czarny Potok Resort & Spa. Obiekt o standardzie czterech gwiazdek, w którym można zorganizować spotkanie dla 500 uczestników, ma być otwarty w sierpniu.

Kompleks stanowi jedenaście budynków rozłożonych na dużym terenie, które otacza górski krajobraz. Co charakterystyczne poszczególne budynki połączone są szklanym korytarzami a przez środek kompleksu przepływa potok.
Cztery budynki to tzw. część niemieszkalna – znajdują się tam m.in. recepcja, sala konferencyjna, restauracja i sale wipowskie. W pozostałych mieści się 231 pokoi, z czego 42 to pokoje kategorii Junior Suits o podwyższonym standardzie oraz dwa apartamenty prezydenckie.

Modułowe sale konferencyjne, trzy sale restauracyjne i klub muzyczny umożliwiają organizację konferencji, wydarzeń i uroczystości dla grup liczących do 500 uczestników. Blisko 300-metrowa sala Cztery Pory Roku mieści do 200 osób, ale można podzielić ją na cztery kameralne. Trzymodułowa sala konferencyjna Król III Sobieski oferuje przestrzeń o łącznej powierzchni 140 m kw. z miejscami dla 150 osób. Dzielona na dwa moduły Sala Kwiatowa umożliwia organizację eventu dla 100 osób na blisko 160 m kw. powierzchni.
Atrakcją obiektu jest przeszklona sala usytuowany w wieży budynku głównego, skąd rozpościera się widok na dolinę Czarnego Potoku.
W menu trzech restauracji znajdują się dania tradycyjnej kuchni regionalnej oraz europejskiej.

Hotelowe Centrum Spa & Wellness tworzą cztery zintegrowane poziomy, gdzie znajdują się m.in. basen, jacuzzi, sauny, gabinety spa, klub fitness, sala do jogi.
Hotel zbudowany jest głównie z naturalnych i ekologicznych produktów – drewna i kamienia. Część sal ma dostęp do światła dziennego. Zainstalowany system jest energooszczędny a obsługa hotelowa będzie stosować zasadę re-use towels.

Wokół hotelu Czarny Potok można organizować różnorodne programy outdoorowe – część na terenie przynależnym hotelowi. Naturalną ofertą tej okolicy są m.in. narty zjazdowe i biegowe, kajaki, parki linowe.

Dyrektorem generalnym Czarny Potok Resort & Spa jest Anil V. Sampat, za sektor MICE odpowiada dyrektor sprzedaży i marketingu Michał Michałowski.

10 lip 2012
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.