Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Aktualności

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power Awards i Kreatywny Roku Branży Eventowej

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli sektora eventowego. Wybieramy najlepsze projekty, venue z największym eventowym potencjałem, wyróżniamy ekspertów i najbardziej wpływowe osobistości oraz wybieramy kreatywnych branży evenowej.

Celem MP Power Awards jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości branży. Chcemy pokazać siłę przebicia branży eventowej.
W konkursie Kreatywny Roku Branży Eventowej, towarzyszącym MP Power Awards, będziemy poszukiwać najlepszych kreatywnych wyspecjalizowanych w sektorze eventowym oraz ludzi, którzy mają potencjał, by rozwijać swoją karierę właśnie w tym kierunku.

Główny założeniem MP Power Awards jest promowanie wartości i efektywności narzędzi z zakresu event i incentive marketingu. Jury pod przewodnictwem Renaty Razmuk, attache Komunikacji Wewnętrznej i Organizacji Imprez w Renault Polska, oceni zarówno kreację wydarzenia, jaki i jego produkcję, logistykę, sposób realizacji celów klienta/kampanii oraz skutek i efekty tych działań.

MP Power Awards skierowany jest do agencji eventowych, incentive travel, marketingowych, biur PCO, DMC, agencji specjalizujących się w organizacji aktywnego outdooru i team buildingu, firm cateringowych i multimedialnych specjalizujących się w obsłudze sektora eventowego, meeting plannerów i marketerów odpowiedzialnych za realizację projektów z zakresu branży eventowej w korporacjach, instytucjach i stowarzyszeniach.
MP Power Awards tworzą: konkursy MP Power Projekt, MP Power Venue oraz plebiscyt MP Power 12.

Konkurs Kreatywny Roku Branży Eventowej powstał z potrzeby zwrócenia uwagi zarówno przedstawicielom agencji, jak i klientom na wartość kreacji w sektorze eventowym. Jego inicjatorem i przewodniczącym jury jest Paweł Lewicki, wiceprezes i new business & strategic director agencji El Padre.
Celem konkursu jest z jednej strony nagrodzenie najlepszych kreatywnych specjalizujących się w sektorze eventowym, z drugiej dotarcie do ludzi i wyłonienie kreatywnych z potencjałem do pracy w event marketingu. Konkurs ma także pomóc w tworzeniu profilu zawodowego kreatywnego w branży eventowej.
Skierowany jest zarówno do profesjonalistów, jak i do osób bez żadnego doświadczenia w branży eventowej czy marketingowej.
W konkursie Kreatywny Roku Branży Eventowej mogą wystartować kreatywni zatrudnieni w agencjach eventowych lub freelancerzy, a o tytuł Młodego Kreatywnego Branży Eventowej mogą starać się osoby bez doświadczenia na stanowisku i w funkcji kreatywny w branży eventowej, które nie pracują (i nie pracowały) w agencjach eventowych, marketingowych, PR-owych, reklamowych także na innych stanowiskach oraz nie są związane z tymi agencjami jako freelancerzy oraz osoby, które widzą rozwój swojej kariery w kreacji eventowej, bez żadnego doświadczenia lub pracujące bądź wspołpracujące z agencjami marketingowymi na stanowiskach niezwiązanych z kreacją.

Założenia nowego konkursu zostały przedstawione podczas śniadania branżowego w Belvedere Cafe Łazienki Królewskie, które po raz kolejny było spotkaniem różnych sektorów branży eventowej. Pierwszą część stanowił networking, druga poświęcona była nowemu konkursowi i projektom MeetingPlanner.pl.

O wszystkich szczegółach dotyczących kategorii formy zgłoszeń, kryteriów wyboru, składzie jury poinformujemy wkrótce.

 

Zobacz fotorelację: MP Power Awards i Kreatywny Roku Branży Eventowej. Śniadanie branżowe MP.pl cz. 1

Zobacz fotorelację: MP Power Awards i Kreatywny Roku Branży Eventowej. Śniadanie branżowe MP.pl cz. 2

30 lip 2012
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.