Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Aktualności

endorfina events wizualnie odmieniona

Agencja endorfina events wprowadziła kolejną zmianę towarzyszącą obchodom pięciolecia firmy. Zaprezentowała nowy logotyp oraz nową stronę internetową.

Nowy logotyp endorfina events zaprojektował Oskar Podolski, który stoi m.in. za rebrandingiem takich marek jak Heyah czy Interia.pl. – To przełomowy rok dla naszej agencji – pięciolecie to nie tylko okrągła data ale również moment, w którym możemy powiedzieć, że dojrzeliśmy jako firma eventowa. Nasz biznes to przede wszystkim współpraca z dużymi, poważnymi firmami. Dlatego postanowiliśmy odświeżyć i „udoroślić” nasze logo, nawiązując jednocześnie do pierwotnego, którym posługiwaliśmy się od początku. Współpraca z Oskarem, dała nam pewność jakości tego, co powstanie – czyli dokładnie tego samego, czym kierujemy się oferując usługi naszym klientom – komentuje Maciej Ledzion, partner zarządzający w endorfina events.


Nowa strona internetowa w przejrzysty sposób przestawić ma ofertę i dotychczasowe realizacje agencji w podziale na: eventy dla biznesu (duże konferencje, kongresy, spotkania pracownicze), eventy marketingowe (launche produktów, akcje promocyjne typu roadshow, działania niestandardowe w przestrzeni miejskiej), eventy medialne (gale telewizyjne, duże wydarzenia celebryckie) oraz studio graficzne. Serwis dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.
– Nowa szata graficzna – przejrzysta i świeża – jest odzwierciedleniem naszego podejścia do biznesu. Jest to także zwieńczenie zmian, które wprowadziliśmy w trakcie piątego roku działalności endorfina events, czyli: awansu Michała Kalety na stanowisko dyrektora operacyjnego, dołączenie do zespołu Doroty Rzeszutek na nowo powstałe stanowisko business development directora oraz otworzenie studia graficznego. Pozwalają nam one na dalszy rozwój agencji, naszej oferty oraz jakości usług – dodaje Agnieszka Sołtysiak, partner zarządzający w endorfina events
www.endorfina.eu

 

19 lis 2014
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.