Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Aktualności

Nowi wspólnicy współtworzą Ten Team

Paweł Maria Kwiatkowski i Michał Korycki

Paweł Maria Kwiatkowski i Michał Korycki dołączyli do wspólników agencji Ten Team. Agencja, które m.in. specjalizuje się w organizacji eventów powstała pod koniec ubiegłego roku. Prezesem zarządu spółki jest Grzegorz Kuć.

Nowi wspólnicy Ten Team – Paweł Maria Kwiatkowski i Michał Korycki z branżą eventowo-koncertową związani są od kilkunastu lat. Jak informuje prezes zarządu agencji dołączenie nowych wspólników to poszerzenie kompetencji agencji o wiedzę z zakresu organizowania wydarzeń muzycznych, imprez sportowych, produkcji telewizyjnych i projektów klasy premium. – Decyzja o fuzji została podjęta w czasie przygotowań do wspólnie zorganizowanej uroczystej inauguracji budowy Varso Place – najnowszej inwestycji firmy deweloperskiej HB Reavis w Polsce – informuje Grzegorz Kuć, zaznaczając, że fuzja ta dotyczy wiedzy, doświadczenia i kompetencji.
Paweł Maria Kwiatkowski to promotor, producent, organizator i pomysłodawca wielu wydarzeń kulturalnych w Polsce i za granicą. Jest założycielem i prezesem agencji STX Jamboree oraz członkiem Akademii Fonograficznej. Juror dwóch konkursów branży reklamowej – Effie Awards oraz KTR (Klub Twórców Reklamy). Działa w Klubie Agencji Eventowych przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR.
Michał Korycki to wieloletni project manager agencji STX Jamboree, w której koordynował realizację największych projektów – festiwali, koncertów, wystaw, eventów zagranicznyche i gal telewizyjnych.
Agencja Ten Team specjalizuje się w komunikacji, employer brandingu oraz obsłudze eventów i targów, a także Public Relations.

19 kwi 2017
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.