Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Aktualności

Polsko-słoweńskie spotkanie we Wrocławiu

MeetingPlanner.pl oraz iDMC zapraszają na śniadanie branżowe poświęcone Słowenii jako destynacji biznesowej. Spotkanie, które odbędzie się 27 kwietnia, w Hotelu Mercure Wrocław Centrum, będzie skierowane do organizatorów wyjazdów motywacyjnych, konferencji, kongresów oraz podróży biznesowych, którzy będą mogli poznać partnerów biznesowych oferujących swoje usługi nad Adriatykiem.

– Słowenia to dla większości polskich firm wciąż nowa, nieodkryta destynacja. Mimo niewielkich rozmiarów, kraj położony pomiędzy Włochami, Austrią, Węgrami i Chorwacją oferuje zaskakująco wiele różnorodnych rozwiązań dla firm z sektora MICE. Urokliwe nadmorskie miasta nad Adriatykiem, górskie kurorty w dolinach Alp Julijskich, winnice i wspaniałe zabytki w połączeniu z rozwiniętą bazą hotelową i konferencyjną sprawiają, że Słowenia jest atrakcyjną alternatywą dla dobrze już poznanych przez Polaków państw na Bałkanach i w Europie Środkowej – mówi Gregor Levic, general manager iDMC.

Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się więcej o możliwościach Słowenii pod kątem organizacji wydarzeń oraz poznać godnych zaufania lokalnych partnerów biznesowych.
Do udziału w śniadaniu branżowym, organizowanym we Wrocławiu zapraszają MeetingPlanner.pl oraz firma iDMC. Organizatorzy gwarantują dużą dawkę konkretnych informacji o destynacji i rozpoczęcie dnia w miłej atmosferze przy pysznym śniadaniu i dobrej kawie.
Udział bezpłatny, wymagane jest potwierdzenie udziału.
REJESTRACJA

www.slovenia.meetingplanner.pl

19 kwi 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.