Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Aktualności

MeetingPlanner.pl: co się zadzieje 20 listopada w Koneserze?

MeetingPlanner.pl organizuje 20 i 21 listopada 2018 spotkanie dla firm i osób działających w sektorze MICE, w jego skład wejdą śniadanie biznesowe, MP Fast Date® i wieczór poświęcony MP Power Awards®. Po raz pierwszy, dla meeting plannerów spoza Warszawy organizowany jest program hosted buyers.

Wydarzenie odbędzie się w Warszawie w Centrum Praskim Koneser. Na jego program składać się będzie między innymi śniadanie biznesowe zorganizowane w Muzeum Polskiej Wódki, na które zaprasza Lubelskie Convention Bureau wraz z MeetingPlanner.pl. Podczas spotkania będzie można poznać zalety regionu lubelskiego z jego nowo powstającą infrastrukturą, kulturą, historią, przyrodą oraz profesjonalną lokalną branżą. W śniadaniu udział wezmą także przedstawiciele lokalnej branży. W programie znajdzie się lubelski shot, czyli prezentacja oferty konferencyjnej, eventowej oraz biznesowej regionu, networking oraz kreatywne warsztaty „Beat The Box”, polegające na wspólnym rozwiązywaniu tajemniczej zagadki, której akcja toczy się w Lublinie. Przypomnijmy, „Beat The Box” zostało uznane za eventowy produkt roku w ostatniej edycji MP Power Awards®.


20 listopada zpraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu MP Fast Date®, którego istotą są indywidualne spotkania B2B pomiędzy planistami spotkań, a podwykonawcami prezentującymi swoje oferty. Warszawska, największa edycja wydarzenia odbędzie się w przestrzeniach Centrum Praskiego Koneser.

 

Spotkania typu fast date® MeetingPlanner.pl organizuje w całej Polsce od ponad sześciu lat. Każda edycja cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przedstawicieli agencji eventowych i klientów korporacyjnych, jak również reprezentantów obiektów i usług skierowanych do organizatorów wydarzeń. Odbyło się już 31 edycji przedsięwzięcia, w których wzięło udział 1270 planistów spotkań i w ramach których odbyło się 12 900 spotkań B2B.

 

Do udziału w MP Fast Date® MeetingPlanner.pl zaprasza przedstawicieli agencji eventowych, biur podróży specjalizujących się w turystyce biznesowej, firmy organizujące konferencje, kongresy i szkolenia, a także planistów spotkań pracujących w korporacjach.

 

W tym roku w wydarzeniu weźmie udział ponad 45 oferentów z Polski i zagranicy, którzy zaprezentują wiele nowości, nieobecnych dotąd na branżowych wydarzeniach.
 

Uczestnicy spotkania będą mogli także zwiedzić Centrum Praskie Koneser, najbardziej wyczekiwaną przez branżę inwestycję 2018 roku w Warszawie.

 

Wieczorna część networkingowa pozwoli na pogłębienie relacji pomiędzy uczestnikami spotkanie. Wówczas podsumujemy także szóstą edycję konkursu, zaprezentujemy opublikowane z tej okazji wydawnictwo i zainaugurujemy MP Power Awards® 2018.
 

Po raz pierwszy planiści spotkań spoza Warszawy mogą wziąć udział w wydarzeniu na zasadach hosted buyers. Wszyscy zaakceptowani uczestnicy, którzy przyjeżdżają z innych miast, otrzymają zakwaterowanie w hotelach grupy Syrena: Polonia Palace, Metropol i MDM, transfer po zakończeniu wydarzenia, a następnego dnia, 21 listopada odbędzie się fam trip prezentujący inspirujące miejsca eventowe Warszawy.

 

Biznesowe śniadanie z Lubelskim Convention Bureau: Rejestracja
MP Fast Date®: Szczegóły I Rejestracja
Osoby spoza Warszawy zainteresowane udziałem w MP Fast Date® na zasadch hosted buyer prosimy o zaznaczenie tego w formularzu rejestracyjnym

06 lis 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.