Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Aktualności

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą przedstawicieli muzyki, tańca i rozrywki. Targi SHOWEXPO zaplanowane zostały w dniach 25-27 czerwca 2010.


Celem wydarzenia jest  przede wszystkim popularyzacje branż, integracja środowisk i prezentacja najnowszych osiągnięć w dziedzinie muzycznej, tanecznej, estradowej oraz rozrywkowo - eventowej.

ShowExpo to trzy salony branżowe: nowoczesne produkty i sprzęt muzyczny, techniki estradowe i dyskotekowe, najnowsze strategie i produkty eventowo - rozrywkowe oraz po raz pierwszy w Polsce - najciekawsze komponenty świata tańca.

Targom towarzyszyć będą liczne konferencje, szkolenia i warsztaty prowadzone przez specjalistów.

Dla miłośników tańca odbędą się warsztaty, które poprowadzą gwiazdy z programu „You Can Dance” – Roofi i Natalia Madejczyk. Ciekawy program artystyczny specjalnie na SHOWEXPO przygotowuje Studio Dance Faktory Kielce, w ramach którego między innymi zaprezentowany zostanie pokaz tańca mistrzów i wicemistrzów świata w latino show oraz salsie.

Na SHOWEXPO nie zabraknie również tanecznych pokazów mody oraz pokazu tańca zespołów działających przy Kieleckim Teatrze Tańca, dzięki któremu przygotowana zostanie wystawa fotograficzna.

Ciekawostką tegorocznej edycji targów SHOWEXPO będzie konferencja zorganizowana przez ZAIKS z zakresu ochrony praw autorskich, choreografii oraz utworów muzycznych.

źródło, fot.: SHOWEXPO

27 sty 2010
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.