Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Blue Mountain Resort

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Green Mountain 5* Hotel & Apartments

Karpacz (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Aktualności

Planiści spotkań będą poznawać miejsca eventowe Bydgoszczy

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
City Hotel
Mercure Bydgoszcz Sepia
Mercure Bydgoszcz Sepia
Park Hotel Bydgoszcz
Park Hotel Bydgoszcz
Hotel Słoneczny Młyn
Hotel Słoneczny Młyn
fot. Robert Sawicki
fot. VisitBydgoszcz
Zwiedzanie atrakcji miasta, wizyty w hotelach i miejscach, które można wykorzystać przy planowaniu spotkań, znalazły się w programie pierwszego fam tripu organizowanego przez portal Meetingplanner.pl w Bydgoszczy dla uczestników MP Fast Date®.
 

Przedsięwzięcie zaplanowano na 26 i 27 kwietnia. Jego uczestnicy przyjadą do Bydgoszczy dzień wcześniej – w czwartek 25 kwietnia (wyjazd z Warszawy jest o 17.30, przyjazd do Bydgoszczy – około 22.00) i przenocują w hotelach – City Hotel, Mercure Sepia, Park Hotel i Słoneczny Młyn.
 
Fam trip rozpocznie się w piątek rano, od wizyty w Park Hotel Bydgoszcz. Kolejnym punktem będzie wizyta na stadionie Zawiszy Bydgoszcz, a następnie Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze (BCTW), nowoczesny obiekt, oferujący wynajem pomieszczeń na spotkania biznesowe. Odbywają się tutaj wystawy, konferencje, szkolenia, targi oraz imprezy artystyczno-rozrywkowe. W tym obiekcie odbędą się także spotkania w ramach MP Fast Date®. Część biznesowa z udziałem planistów oraz zarządzających obiektami i dostawców usług dla organizatorów eventów potrwa do godz. 17. Tuż po niej uczestnicy zjadą kolejką spod BCTW przez Myślęcinek, czyli największy w Polsce park miejski. Zwieńczeniem dnia będą w restauracji Sowa i spotkanie integracyjne w klubie Soda.
 
Kolejny dzień – czyli sobota 27 kwietnia przeznaczony został w całości na poznawanie eventowych możliwości Bydgoszczy. Po śniadaniu zaplanowano wizytę w City Hotel, spacer po dzielnicy muzycznej, wizyty w Filharmonii Pomorskiej, Hotelu Mercure Sepia oraz w hotelu Słoneczny Młyn, gdzie uczestnikom zaserwowany zostanie lunch.
 
Atrakcyjnym punktem fam tripu będzie rejs bydgoskim tramwajem wodnym i możliwość podziwiania miasta z innej perspektywy – od strony rzeki, a także wizyta w Przystani Bydgoszcz. Natomiast na trasie turystycznej o nazwie Szlak piwny, która podkreśla browarniczą historię Bydgoszczy, goście będą mieli okazję do degustacji słynnych bydgoskich ciasteczek z sekretnym składnikiem, a także trunków oraz piwnych lodów.
 
Na zakończenie dnia, już po wyjeździe z Bydgoszczy, zaplanowano przejazd przez Exploseum, czyli centrum techniki wojennej DAG Fabrik Bromberg. Powrót do Warszawy planowany jest około godziny 21.00.
 
Udział w MP Fast Date jest bezpłatny dla zarejestrowanych meeting plannerów, którzy mają zapewnione noclegi, transport z Warszawy i z powrotem (zapewniamy także transport z Poznania i Gdańska) oraz wyżywienie na miejscu.

 
Szczegóły dla meeting plannerów: www.fdbydgoszcz.syskonf.pl
14 kwi 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.