Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Aktualności

MSL i endorfina events dla marki Dare

Agencja MSL i endofrina events odpowiadają za akcję promocyjną czekoladowych wafli Dare, firmy ETi, która przebiega pod hasłem „Dare. Odważ się na nowe”. Akcje samplingowe organizowane są w sześciu miastach.
 
Odbyło się już wydarzenie w Poznaniu 11 maja 2019, w najbliższy weekend będzie miało miejsce we Wrocławiu. Kolejne odbędą się w Krakowie (1-2 czerwca), w Sopocie (8-9 czerwca), w Zakopanem (15-16 czerwca) oraz w Warszawie (22-23 czerwca).
 
Akcja promocyjna we Wrocławiu rozpocznie się 25 maja o godzinie 11:00 na placu przed Dworcem Wrocław Główny przy ulicy Piłsudskiego 105 i potrwa do końca weekendu. Przed wejściem stanie specjalne stoisko, przy którym będzie można wziąć udział w grze „Dare. Odważ się na nowe”.
 
Zabawa przygotowana w ramach promocji pobudzi zmysły i zadziała na wyobraźnię. Marka zaprasza do udziału w wyzwaniu, w którym jedynie za pomocą dotyku uczestnicy będą musieli odkryć zawartość specjalnie opracowanej strefy promocyjnej.
 
ETi to producent słodyczy w segmentach czekolad, herbatników, ciast i ciasteczek oraz przekąsek schłodzonych. Działalność operacyjną w Polsce firma rozpoczęła w marcu 2018 roku. Obecnie w jej polskiej ofercie znajdują się między innymi czekoladowe batony Wanted, herbatniki z pianką marshmallow ETi Puf, wafle w gorzkiej czekoladzie Dare, ciastka Adicto, herbatniki oraz czekoladowe pandy dla dzieci Petito.
 
Produkty ETi są dostępne w ponad 40 krajach na całym świecie, a w Turcji, skąd pochodzi firma, stanowią 40 procent całego rynku w segmencie wypieków.
 
ETi to stały klient firmy MSL, która ze względu na charakter akcji korzysta ze wsparcia agencji endorfina events.
23 maj 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.