Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

Najnowsze usługi

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)
A A
Aktualności

Centrala Górskich Resortów w Warszawie. Na czele Jakub Bączykowski

Platinum Mountain Resort & Spa
Green Mountain Hotel
Blue Mountain Resort
Osada Śnieżka

Z początkiem lipca oficjalnie otwarto centralę Górskich Resortów. Nowa siedziba w centrum Warszawy to symboliczne domknięcie procesów reorganizacyjnych grupy. Na czele spółki stanął Jakub Bączykowski.


Górskie Resorty to grupa siedmiu obiektów zlokalizowanych w miejscowościach wypoczynkowych w polskich górach. To hotele i apartamentowce: Osada Śnieżka, Blue Mountain Resort, Green Mountain Hotel oraz Green Apartments. Otwarcie Platinum Mountain Resort & Spa oraz Platinum Apartments zaplanowano na wrzesień tego roku, natomiast Crystal Mountain Resort w Wiśle zostanie otwarty w grudniu 2020 roku. To razem ponad 1700 pokojów i apartamentów.
Ideą grupy było połączenie wszystkich obiektów i nadanie im wspólnego mianownika, jednocześnie zachowując ich autonomię i mając na uwadze odmienny charakter każdego z nich. Celem jest z jednej strony wymiana doświadczeń pomiędzy hotelami, z drugiej zaś usprawnienie procesów i centralizacja w dobie coraz większej konkurencji na rynku turystycznym.


– Zgodnie z danymi GUS, jak i naszymi obserwacjami, w Polsce z roku na rok przybywa turystów rodzimych i zagranicznych oraz zwiększa się liczba udzielonych noclegów. Za popytem idzie podaż i coraz większa konkurencja w branży hotelowej – również w Karkonoszach, które są naszą domeną. Dlatego kierując się zasadą, iż lepsza jest współpraca niż rywalizacja, postanowiliśmy połączyć hotele w grupę, by kompleksowo i strategicznie rozwijać ofertę, zapewnić dodatkowe kanały sprzedaży i promocji czy wspierać procesy hotelowe centralnym know-how – tłumaczy Dariusz Surynt, pomysłodawca konceptu, i dodaje: – Zmiany, które wprowadzamy, to naturalny kierunek rozwoju, tym bardziej, że w tym roku świętujemy pięciolecie naszego pierwszego obiektu – Osady Śnieżka w Łomnicy.


Jak mówi nowy dyrektor generalny Górskich Resortów, Jakub Bączykowski, z nową siedzibą na ul. Widok 8 w Warszawie, grupa weszła na nowe tory: – Przed nami pracowite lato w mocnym zespole. Już udało się nam uruchomić kluczowy produkt, jakim jest autorska platforma sprzedażowa www.gorskie-resorty.pl, a w planach kolejne działania. Naszym długofalowym celem jest stworzenie silnej marki centralnej i osiągnięcie efektu synergii w grupie. 
 

Na czele zespołu stanął Jakub Bączykowski. Na stanowisku dyrektora generalnego odpowiada za działania i rozwój grupy Górskie Resorty.
Jakub Bączykowski z branżą hotelową jest związany blisko 15 lat, specjalizując się m.in. w sprzedaży. Pracował dla takich marek jak Starwood, Booking.com czy Groupon, a jego ostatnim projektem było stworzenie Travelista, w którym pełnił funkcję dyrektora generalnego na region Europy Środkowo-Wschodniej.
 

Do grupy dołączyli również: Katarzyna Stroińska na stanowisku HR group managera, Izabela Heinrich – nowy marketing manager, Marta Pakieła, odpowiedzialna za sprzedaż oferty MICE, Wojciech Piotrowski na stanowisku revenue & e-commerce director oraz Artur Trukawiński jako hotel business development advisor.
 

Misją grupy Górskie Resorty ma być łączenie komfortowego wypoczynku dla wszystkich miłośników relaksu w górach z łatwym dostępem do atrakcji w regionie, których w Karkonoszach nie brakuje. Hasło przewodnie brzmi „Więcej niż hotele”.

10 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.