Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Aktualności

MP Fast Date® powraca: na biznesowe rozmowy zapraszamy już we wrześniu

Ostatnia edycja MP Fast Date® odbyła się w lutym...
37. MP Fast Date® odbędzie się w unikatowym...

Czwartego września w Vienna House Andel’s Łódź odbędzie się pierwsze po przerwie spotkanie biznesowe MP Fast Date® organizowane przez MeetingPlanner.pl. Wydarzenie skierowane jest do organizatorów eventów oraz przedstawicieli obiektów i firm dostarczających usługi w branży eventowej.
 
MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting plannerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego. Jego celem jest poznanie przez meeting plannerów i event managerów nowych usług, obiektów i destynacji eventowych oraz branżowy networking.
Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z oferentami z całej Polski meetinng plannerzy mają możliwość zdobycia wiedzy na temat nowości rynkowych i cennych inspiracji do przygotowywanych przez siebie scenariuszy wydarzeń. W programie wydarzenia nie zabraknie również elementów branżowej integracji oraz fam tripu, prezentującego ciekawe miejsca eventowe.

Pierwszy po przerwie spowodowanej koronawirusem MP Fast Date® odbędzie się w czterogwiazdkowym Vienna House Andel’s Łódź – obiekcie, który w ostatniej edycji konkursu MP Power Awards został® uznany został za unikatowy obiekt roku, zdobywając Powera w kategorii Unique Venue.

Podczas spotkania porozmawiamy także na temat „nowej rzeczywistości” branży spotkań oraz gotowości poszczególnych jej sektorów do organizacji wydarzeń – dobrych praktyk związanych z bezpieczeństwem wydarzeń i sposobach pobudzania popytu na rynku.

Meeting plannerów spoza Łodzi zapraszamy do udziału w MP Fast Date® w ramach pakietu hosted – który gwarantuje nocleg w hotelu, transport autokarowy z Warszawy do Łodzi i z powrotem oraz wyżywienie zgodnie z programem.
Rejestracja dla meeting plannerów i szczeóły dostęone są na stronie: www.planisci.fastdate.meetingplanner.pl
 
Do udziału w MP Fast Date® MeetingPlanner.pl zaprasza przedstawicieli obiektów oraz firm dostarczających usługi i produkty, które mogą być wykorzystane w organizacji eventów, konferencji, koncertów i innych, różnych typów spotkań. Firmy biorące udział w wydarzeniu, prezentujące swoje oferty mają zapewnione m.in. stanowisko do spotkań w czasie części biznesowej, indywidualną listę 15-minutowych spotkań B2B z organizatorami eventów i konferencji (jest to minimum 10 spotkań gwarantowanych), dodatkowy czas do samodzielnego aranżowania spotkań, informację zwrotną na temat oferty na podstawie kwestionariuszy wypełnianych przez klientów, udział w kolacji integracyjnej po zakończeniu spotkań B2B.
Szczegóły: www.oferenci.fastdate.meetingplanner.pl

Spotkania MP Fast Date® organizowane są przez MeetingPlanner.pl od 2011 roku w całej Polsce i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przedstawicieli agencji eventowych i klientów korporacyjnych, jak i reprezentantów obiektów i usług skierowanych do rynku spotkań. Oprócz spotkań o charakterze ogólnobranżowm wprowadzone zostały edycje specjalne, poświęcone promocji miast i regionów (MP Destinations Day), oprawie kulinarnej eventów (MP Speed Tasting) czy technologiom eventowym (jest to nowa formuła, której debiut planowany jest na koniec tego roku).

MP Fast Date® w Vienna House Andel’s Łódź to 37. edycja wydarzenia. Do tej pory w ponad 15 tys. biznesowych "szybkich randek" wzięło udział 1530 meeting plannerów.
www.fastdate.meetingplanner.pl
 

Zobacz relację z MP Fast Date® oraz opinie uczestników

 

24 lip 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.