Puma Polska zamierza ruszyć w 2011 roku z akcją marketingową, wspierającą lifestyle'ową kolekcję ubrań i butów. Projekt ma pokazać emocje i wartości, jakie mają być przypisane marce.
– Chcemy być na luzie i pokazać nocne zabawy, w których można uczestniczyć z piwem w ręku, czyli piłkarzyki, darts, billard, kręgle, ping-pong, rzut do kufla piłką pingpongową, bieg na czas po taxi, itd... Ogólnie zawładniemy nocnym życiem zawodników – mówi Justyna Skrzypek, marketing manager Puma Polska.
W styczniu zorganizowany zostanie przetarg na agencję eventową, która zajmie się przygotowaniem i przeprowadzeniem akcji.
Tymczasem Puma wykorzystuje celebrytów do promocji akcji Puma Creative Factory. Umożliwia ona samodzielne zaprojektowanie butów. Z tej okazji 2 grudnia w kultowym miejscu Warszawy – Między Nami Cafe – goście Pumy zabawili się w projektantów. Mieli do dyspozycji najróżniejsze komponenty i białe tenisówki. Niektórzy ujawnili swoje prawdziwe talenty plastyczne. Wśród zaproszonych gości znalazł się m.in. znany pięściarz Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.
Od połowy grudnia br. w Puma Store Złote Tarasy będzie można zaprojektować autorskie buty za pomocą iPada i po kilku tygodniach odebrać je w sklepie firmowym.
źródło: mediamikser