Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Branża

Odpalamy grille!

ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Nadeszła wiosna a wraz z nią większa chęć na przebywanie na świeżym powietrzu i obcowanie z naturą, która w piękny, subtelny sposób budzi się do życia. W tym roku sezon grillowy za sprawą Radia Zet otwarty został wyjątkowo wcześnie. Wykorzystujmy zatem pierwsze promienie słońca i organizujmy pikniki z pachnącym grillem jedzeniem, kolorowymi napojami, wesołą muzyka i pozytywną energią.


Jak zaplanować spotkanie, które zapadnie wszystkim gościom na długo w pamięć? Tajemnicą jest grill! To za nim tęsknimy całą zimę, to on integruje i sprawia, że stajemy się głodni na samą myśl o nim. Wypożyczalnia Gastro Magic Service od lat dysponuje całym niezbędnym do zorganizowania udanego BBQ asortymentem – od tacek aluminiowych, naczyń jednorazowych, przez węgiel, aż po grille. Jeszcze do niedawna były to tylko grille węglowe, kilka lat temu dołączyły do oferty grille gazowe, a w tym sezonie GMS poszerza swoją ofertę o ceramiczne grille marki „Monolith”.
„Monolith” to lider w kategorii grilli ceramicznych. Ich produkty cechują się niezawodnością i perfekcyjną jakością przyrządzanych na nich potraw. Równomierna dystrybucja ciepła w całym urządzeniu oraz wydajność (jedna „porcja węgla drzewnego wystarcza nawet na 6 godzin użytkowania) są kolejnymi zaletami. Te niemieckie grille to ogromna rewolucja w kuchniach i ogrodach, która może zmienić każde zwykłe spotkanie ze znajomymi w wielką ucztę dla podniebienia.
Grille ceramiczne są niezwykle wszechstronne. Dzięki doskonałym właściwościom izolacyjnym powłoki ceramicznej, które wpływają na precyzyjną regulację temperatury mogą być stosowane do grillowania i wędzenia, ale są też doskonałe do wypieku pizzy, chleba oraz ciast. Grille ceramiczne są podobne do pieców opalanych drewnem, mogą również być używane do przygotowania tradycyjnych potraw.W ofercie sprzedażowej na 123gastro będziecie mogli Państwo zakupić wszystkie modele tych grillów. Do wypożyczalni wprowadzony jest model Classic Black, ruszt żeliwny, wózek Buggy z półką. 

 


 

18 kwi 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.